dowolna

Domy z basenem Łomianki - Lista ofert sprzedaży i najmu

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 770 000 zł186 m² 9 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Są nieruchomości i są takie, do których wchodzisz i już wiesz, że to to. Ten dom w Łomiankach Dolnych to właśnie ten przypadek. 186 m perfekcyjnie zaprojektowanej przestrzeni +.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90 m² 9 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom dwurodzinny wybudowany w nowoczesnym stylu. Wnętrze oferuje funkcjonalny i dobrze zaprojektowany układ pomieszczeń. Wejścia główne zostały w praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł125 m² 11 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej. Położony w Łomiankach Dolnych na kameralnym osiedlu. Dom wybudowany wg projektu "willa Julia 3". Nowoczesność bryły podkreślona została poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł172 m² 6 970,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy do Łomianek Centralnych na prezentację nowoczesnego, przestronnego segmentu z garażem. Sprzedaż deweloperska bez pcc, bez prowizji. Świetna lokalizacja blisko Warszawy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 199 000 zł172 m² 6 970,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł178,41 m² 8 351,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalny dom w doskonałej lokalizacji, blisko przystanku autobusowego, w cichej i spokojnej okolicy. Dom charakteryzuje się nietuzinkowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł183 m² 8 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:181 m²

Przestronny, nowoczesny segment z pięknym poddaszem, ogródkiem i garażem w podwarszawskich Łomiankach Idealny do celów mieszkaniowych nawet dla dużej rodziny. Duże wysokie poddasze to.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł305 m² 9 475,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż elegancka, willa położona w najbardziej prestiżowej części Łomianek Dąbrowie Leśnej, w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoski Park Narodowy. Nieruchomość o powierzchni 308.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 €1 000 m² 4 200 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Nieruchomość po generalnym remoncie, jeszcze nie zamieszkała, wszystkie sprzęty nowe I na gwarancji! Do sprzedania wyjątkowa rezydencja granicząca z lasem, która położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 155 000 zł129,09 m² 8 947,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Lokalizacja i koncepcja Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Wyjątkowej tuż przy parku z pięknym placem zabaw dla dzieci i kortach tenisowych. Osiedle będzie składało się z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 199 000 zł172 m² 6 970,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bez prowizji i pcc - Przestronny segment środkowy 172 m2 (5 - 6 pokoi) - Osiedle zamknięte w Łomiankach Prochowni 3 km od granicy Warszawy - Indywidualny, nowoczesny i funkcjonalny projekt -.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł118,14 m² 10 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Bez prowizji od Kupującego. Nowoczesny, funkcjonalny segment 118 m2 z garażem i ogrodem, wykończony w 2021r w Łomiankach Kiełpinie. Świetna lokalizacja łącząca spokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł156 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w otulinie zieleni i spokoju Dąbrowa Leśna, łomianki :krótko? Przestronny dom o powierzchni użytkowej 156 m z 5 pokojami (powierzchnia całkowita 268 m2), położony wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł172 m² 6 970,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gotowy segment w Łomiankach Centralnych czeka bez pcc, bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. To świetna okazja, żeby zobaczyć na żywo nowoczesny, przestronny dom z garażem, ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł191,17 m² 12 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu w prestiżowej dzielnicy Dąbrowie. Dom wybudowany z materiałów najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom 90 m z ogrodem Łomianki Blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 90 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych części Łomianek.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł331,50 m² 7 840,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:956 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom w Dąbrowie Leśnej położony na pięknie zagospodarowanej działce z dorodnymi nasadzeniami , altaną, grillem i basenikiem z wodą podgrzewaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł229 m² 5 589,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:845 m²

Dom zbudowany w 1989 roku, który jest solidnie wykończony i zmodernizowany. Oto podsumowanie jego głównych cech: materiał budowlany: cegła, z warstwą styropianu pomiędzy cegłami.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł220 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Łomianki wyjątkowy dom jednorodzinny na dużej, zielonej działce 2100 m Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 325 000 zł126,24 m² 10 495,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Gotowy dom w Łomiankach Dąbrowie Zachodniej Oddany do użytkowania Wszystkie media Bez pcc i prowizji Nowoczesny dom budowany według bardzo funkcjonalnego projektu Amelia firmy Archon. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

4 450 000 zł505 m² 8 811,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Twój wymarzony dom przy samej puszczy - Przestrzeń, natura i Rodzinne Ciepło w Dąbrowie Leśnej Szukasz miejsca, gdzie Twoje dzieci mogą dorastać w zdrowym rytmie, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł380 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

Szukasz miejsca, które połączy luksusową przestrzeń z bliskością natury i szybkim dojazdem do Warszawy? Ta wyjątkowa posiadłość w Łomiankach to idealna propozycja dla wymagającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 225 000 zł143 m² 8 566,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Łomianki Dziekanów Leśny, 19 km od Centrum Warszawy Gotowy Wolnostojący "dom w Riveach" na działce 310 m2. Bez pcc i Prowizji. Niezależna posesja z wolnostojącym nowoczesnym domem.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł200 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyjątkowy, przepięknie urządzony dom 200 m2 na działce 536 m2 w Łomiankach Kiełpinie. Tylko 20 km do Centrum Warszawy. Malownicza, zielona i cicha okolica. Nowe domy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł360 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nietuzinkową nieruchomość, z prywatnym basenem wewnętrznym, strefą wellness i inteligentnymi technologiami, położoną w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł117 m² 9 401,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Gotowy dom - połówka bliźniaka 19 km od Centrum Warszawy w Łomiankach Dziekanowie Bajkowym Komunikacja miejska Wszystkie media Bez podatku pcc i prowizji Bardzo funkcjonalny i nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł123 m² 8 447,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania w atrakcyjnej lokalizacji , segment środkowy na zamkniętym osiedlu domków w zabudowie szeregowej. Niskie koszty utrzymania, słoneczny ogródek , MILI sąsiedzi ,szkoła ,basen.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł322,20 m² 10 549,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Duży przestrzenny ,wolnostojący dom położony w sercu Łomianek. Nieruchomość znajduje się na pięknie położonej, częściowo zalesionej działce na wzniesieniu o powierzchni 1604m2.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 000 zł191 m² 11 780,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prestiżowa inwestycja - Dąbrowa Leśna, łomianki - zamknięte, kameralne osiedle. Nowoczesny, wolnostojący dom w otoczeniu starodrzewia, w pięknej lokalizacji, tylko 17 km od Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł379 m² 9 234,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatowy dom o powierzchni 378 m2 w najlepszej części łomianek jaką jest Dąbrowa. Wyjątkowy charakter nieruchomości zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł161,99 m² 6 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Położona w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dojazdem do Warszawy. W bliskim sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 000 zł760 m² 10 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Do sprzedaży Luksusowa Nieruchomość z Basenem i Restauracją w Łomiankach Marzysz o wyjątkowym miejscu, które łączy komfortowy dom z profesjonalną restauracją? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł175,82 m² 5 511 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł180 m² 6 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedania duży, przestronny dom. Parter to część dzienna z słonecznym salonem i wyjściem do ogrodu.; wc, garaż. Na piętrze: 3 duże sypialnie oraz łazienka. Na drugie piętro to otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

2 344 000 zł260 m² 9 015,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania wolnostojący dom położony na willowym osiedlu w Kiełpinie. Przestronny, funkcjonalny, przytulny. Tradycyjna bryła. Na parterze: kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł155,30 m² 6 986,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Na sprzedaż segment o pow. 155 m w zabudowie szeregowej, położony w centralnej części Łomianek, na działce 257 m . Funkcjonalny dom z 3 kondygnacjami, dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł185,12 m² 6 212,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Dom w zabudowie bliźniaczej z 4 sypialniami. Wybudowany wg projektu Willa Julia 5. Otoczony nowymi domami oraz terenem zielonym. Na parterze: 1. Wiatrołap 3,78 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł260 m² 5 765,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Dom wolnostojący z pięknym ogrodem o powierzchni 1485 m2 położony jest w cichej i spokojnej okolicy na pograniczu Kiełpina Poduchownego i Łomianek. Do nieruchomości prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł285,70 m² 8 750,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Dom z basenem na sprzedaż Łomianki, ul. Dolna Na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny z basenem i sauną, położony w spokojnej i prestiżowej części Łomianek przy ul. Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 €1 000 m² 4 200 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Wyjątkowa Rezydencja z krytym basenem i sauną, położona w najbardziej malowniczej części Dąbrowy Leśnej, otoczona zielenią i elegancką zabudową willową. To idealna opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł200 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania luksusowo wykończony dom. Wybudowany "dla siebie" wg indywidualnego projektu. Przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów na rynku. Wnętrze zaarnżowane przez architekta wnętrz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij