dowolna

Nieruchomości Łomianki - Oferty sprzedaży nieruchomości

210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

210 ogłoszeń

1 190 000 zł180 m² 6 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedania duży, przestronny dom. Parter to część dzienna z słonecznym salonem i wyjściem do ogrodu.; wc, garaż. Na piętrze: 3 duże sypialnie oraz łazienka. Na drugie piętro to otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł500 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 046 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowym 220 m2 wraz z budynkiem mieszkalno - biurowym 260 m2. Działka o szerokości 30m bezpośrednio przy głównej ulicy. Po wybudowaniu obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł172 m² 6 970,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gotowy segment w Łomiankach Centralnych czeka bez pcc, bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. To świetna okazja, żeby zobaczyć na żywo nowoczesny, przestronny dom z garażem, ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łomianki,mazowieckie

820 000 zł823 m² 996,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowo-mieszkaniowa, położona w Dziekanowie Leśnym o pow. 823m2 + 183m2 wyznaczone w planie działki drogowe (udział) na poszerzenie ulic z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

699 000 zł72,50 m² 9 641,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Inwestycja składa się z sześciu budynków mieszkalnych dwulokalowych (12 lokali), położonych w centralnej części Łomianek Dolnych w cichej i kameralnej okolicy. Wszystkie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

4 510 000 zł10 250 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super działka przemysłowa w pierwszej linii zabudowy od trasy S7 położona w Sadowej gm. Łomianki, o wymiarach 65mx185m , z dostępem do dwóch ulic , przy działce gaz i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa U1 1500 m bezpośrednio przy trasie dk7 Dziekanów, łomianki Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1500 m , położona w doskonałej lokalizacji bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł286,20 m² 8 211,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 885 m²

Dom w zielonych Łomiankach | duża zalesiona działka | potencjał inwestycyjny | Łomianki, ul. Modrzewiowa Cena: 2 350 000 zł Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 286,20.

Szczegóły ogłoszenia

2 344 000 zł260 m² 9 015,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania wolnostojący dom położony na willowym osiedlu w Kiełpinie. Przestronny, funkcjonalny, przytulny. Tradycyjna bryła. Na parterze: kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł127,66 m² 6 893,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Nowoczesny bliźniak 128 m z garażem i ogrodem Łomianki Dolne Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 128 m z garażem, położona na działce o powierzchni 325 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł49,70 m² 13 058,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja to kameralny budynek mieszkalny składający się z sześciu lokali mieszkalnych z własnymi ogródkami, położona w centralnej lokalizacji Łomianek przy kameralnej cichej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł96,95 m² 8 767,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania nowobudowane domy w zabudowie dwulokalowej położone w zielonej części Łomianek, na zamkniętym osiedlu. Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi , które preferują.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł331,50 m² 7 840,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:956 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom w Dąbrowie Leśnej położony na pięknie zagospodarowanej działce z dorodnymi nasadzeniami , altaną, grillem i basenikiem z wodą podgrzewaną.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł1 770 m² 3 728,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Magazyn Sadowa - Łomianki Budynek magazynu wysokiego składowania zbudowany Bardzo dobry dojazd do magazynu 150 m z ul.Kolejowej. Trzy doki załadunkowe z płynną regulacją wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 436 m² 451,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łomiankach, buraków. Bardzo dobry dojazd do Warszawy, 4 linie autubosowe, przystanek 5 minut od działki. Blisko do centrum handlowego Auchan i Castoramy. Cicha okolica zaraz obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł158,50 m² 10 403,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do sprzedania nowa inwestycja przy Puszczy Kampinoskiej w Dziekanowie Leśnym, składajaca się z czterech funkcjonalnych budynków w zabudowie wolnostojącej. Wizualizacje, rzuty, powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł1 500 m² 926,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Dąbrowie Leśnej (jedna z najładniejszych części Dąbrowy), w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz lasu. Działka z pięknym starodrzewiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł110 m² 10 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment Skrajny- lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 99,3 m2 składają się następujących pomieszczeń: wiatrołap, holl, 2 łazienki, kuchnia, salon, sypialnia, 4 pokoje., garaż. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł320 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dwie części bliźniaka. Powierzchnia 320m. Na poziomie 1 kuchnia z jadalnią, duży salon z wydzieloną częścią wypoczynkową z kominkiem oraz łazienka. Na poziomie drugim 7.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 180 m² 474,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa objęta planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym : - wskaźnik intensywności zabudowy od 0,01 do 1,5 - wysokość zabudowy 12m - max. pow zabudowy 50% - pow. biol. czynna 25%.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł170,73 m² 5 558,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Przedsprzedaż = atrakcyjne ceny! Osiedle zlokalizowane jest w gminie Łomianki tylko 8km od granic Warszawy, przy przystanku komunikacji miejskiej w stronę do metra Młociny. Ceny zaczynają się.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł1 619 m² 1 172,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę rezydencji w klasycznym stylu , jest możliwość budowy innego domu na zasadzie porojektu zamiennego. Projekt robiony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł281 m² 7 469,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Nieruchomość położna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Łomiankach Dąbrowie w pobliżu Puszczy Kampinoskiej , wśród zabudowy willowej. Cisza i spokój, oraz szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł192 m² 12 760,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży nową inwestycję w postaci 3 domów wolnostojących na działkah ze starodrzewiem o pow. ok. 500m2, położonych w najlepszej części Dąbrowy Leśnej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł254,03 m² 8 621,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Nowoczesny dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w wysokim standardzie w stanie deweloperskim, wraz z wewnętrzną instalacją gazową, bez podpiwniczenia. Powierzchnia lokalu nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł99,30 m² 10 070,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Segment srodkowy- lokal mieszkalny o powierzchni 99,3 m2 składają się następujących pomieszczeń: wiatrołap, holl, 2 łazienki, kuchnia, salon, sypialnia, 4 pokoje. Powierzchnia terenu do.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł155,30 m² 6 986,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Na sprzedaż segment o pow. 155 m w zabudowie szeregowej, położony w centralnej części Łomianek, na działce 257 m . Funkcjonalny dom z 3 kondygnacjami, dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł129,09 m² 8 947,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania domy z garażem blisko centrum w Łomiankach. Funkcjonalne, energooszczędne budynki z pełnym dostępem do miejskich mediów powstają przy nowej drodze z oświetleniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł123 m² 8 447,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania w atrakcyjnej lokalizacji , segment środkowy na zamkniętym osiedlu domków w zabudowie szeregowej. Niskie koszty utrzymania, słoneczny ogródek , MILI sąsiedzi ,szkoła ,basen.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 000 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach 81,5mx25m o łącznej powierzchni 2000 m2. , położona w drugiej linii zabudowy od ul. Warszawskiej , wśród zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 884 360 zł1 532 m² 1 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość położona w Łomiankach Dąbrowie Leśnej. "W planie miejscowym jest to teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wskaźniki kształtowania zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 949 000 zł1 043 m² 5 703,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż budynek magazynowo-biurowy w części usługowej, centralnej Łomianek z bardzo dobrym dojazdem dla pracowników i dla samochodów ciężarowych typu tir. Lokal posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

8 520 120 zł10 143 m² 840 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymiarowa działka komercyjna w pobliżu auchan Łomianki , trasy S7, salonu mercedesa przeznaczona pod zabudowę budynku biurowo-magazynowo-usługowego, wraz z projektem atrakcyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł260 m² 5 765,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Dom wolnostojący z pięknym ogrodem o powierzchni 1485 m2 położony jest w cichej i spokojnej okolicy na pograniczu Kiełpina Poduchownego i Łomianek. Do nieruchomości prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł217 m² 5 944,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Bardzo dzobrze utrzymany dom Z ogrodem pod warszawą - 5 pokoi - 8 min. Piechotą do szkoły - 2 min. DO przystanku autobusowego - jezioro - rzeka - ścieżki rowerowe. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł164,10 m² 10 237,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka na zamkniętym osiedlu (powierzchnia użytkowa 148,60 m + garaż 15,5m ). Cena: 1 680 000 zł Dom: nieruchomość wybudowana w 2013 roku, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł255 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwurodzinny dom (dwa niezależne od siebie wejścia) usytuowany w cichej, przytulnej okolicy, w dziekanowie leśnym w otoczeniu dwóch jezior, pól, łąk idealnych na rodzinne spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł68,18 m² 10 252,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł503 m² 4 870,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Do sprzedania wolnostojący dom o pow.503m2 położony na działce o pow. 1550 m2 w Łomiankach Dąbrowie. Budynek wybudowany w 2000 roku z cegły, ocieplony. Na dachu dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 €1 000 m² 4 200 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Wyjątkowa Rezydencja z krytym basenem i sauną, położona w najbardziej malowniczej części Dąbrowy Leśnej, otoczona zielenią i elegancką zabudową willową. To idealna opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł298,65 m² 8 538,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Posiadam do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 298,65 a użytkowej 207m2 usadowiony na działce o pow. 700m2. Nieruchomość składa się z 8 pokoi, kuchni oraz 3 łazienek. Dom.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij