dowolna

Domy Łomianki – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

2 550 000 zł200 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania luksusowo wykończony dom. Wybudowany "dla siebie" wg indywidualnego projektu. Przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów na rynku. Wnętrze zaarnżowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł600 m² 3 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Na sprzedaż duży budynek wielofunkcyjny o powierzchni około 600,0m2 na działce o powierzchni 1378 m2 położony w Łomiankach - Burakowie blisko granicy z Warszawą blisko lasku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł500 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 046 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowym 220 m2 wraz z budynkiem mieszkalno - biurowym 260 m2. Działka o szerokości 30m bezpośrednio przy głównej ulicy. Po wybudowaniu obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł83,66 m² 16 614,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:381 m²

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 84 m , położony na dużej, prywatnej działce 381 m . Zamknięte, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 085 000 zł155,30 m² 6 986,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Na sprzedaż segment o pow. 155 m w zabudowie szeregowej, położony w centralnej części Łomianek, na działce 257 m . Funkcjonalny dom z 3 kondygnacjami, dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowowykończony dom W dąbrowie zachodniej , Wszystkie media miejskie, światłowód, 2 miejsca parkingowe przed budynkiem, ogród wokół domu Rozkład: parter: wiatrołap, hol, otwarta kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 130 000 zł202,40 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, który stanowi synonim elegancji, trwałości i inteligentnego projektowania. Rezydencja Kasztanowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł129,09 m² 8 947,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania domy z garażem blisko centrum w Łomiankach. Funkcjonalne, energooszczędne budynki z pełnym dostępem do miejskich mediów powstają przy nowej drodze z oświetleniem.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom z klimatem | 1400 m działki | Łomianki Buraków | blisko Warszawy Spokojna okolica w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do Warszawy - około.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł123 m² 6 739,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Odkryj harmonię na Osiedlu Miętowa Nuta Etap IV już w sprzedaży! Szukasz miejsca, gdzie nowoczesność spotyka się z zapachem natury? Osiedle Miętowa Nuta w Kiełpinie to Twoja przystań.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł293 m² 7 675,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 294 mkw usadowiony na działce 837 mkw w Kiełpinie przy Łomiankach. Dom wybudowany został w 2003 roku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł255 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwurodzinny dom (dwa niezależne od siebie wejścia) usytuowany w cichej, przytulnej okolicy, w dziekanowie leśnym w otoczeniu dwóch jezior, pól, łąk idealnych na rodzinne spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Ostatni segment skrajny łomianki centralne idealna lokalizacja - pełna infrastruktura I zieleń metro młociny - 10 min. Bez prowizji i pcc Segment skrajny, ogrodzona posesja z własną.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł178 m² 11 516,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Do sprzedania luksusowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej. Położony przy jednej z głównych ulic Łomianek w otoczeniu nowej zabudowy i terenów rekreacyjnych. Pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł192 m² 11 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży nową inwestycję w postaci 3 domów wolnostojących na działkah ze starodrzewiem o pow. ok. 500m2, położonych w najlepszej części Dąbrowy Leśnej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł503 m² 4 870,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Do sprzedania wolnostojący dom o pow.503m2 położony na działce o pow. 1550 m2 w Łomiankach Dąbrowie. Budynek wybudowany w 2000 roku z cegły, ocieplony. Na dachu dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł380 m² 5 786,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:782 m²

Dzień dobry, miło nam zaprezentować niezwykły dom wolnostojący o wielkości 380 m2 położony na działce o powierzchni 781,9 m2 w cichej i spokojnej części Łomianek, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 000 zł1 465 m² 9 488,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 140 m²

Crystal house S.A. Luksusowe nieruchomości pod warszawą łomianki dąbrowa leśna Agencja nieruchomości Crystal House S.A. prezentuje na sprzedaż luksusową rezydencję w podwarszawskich Łomiankach.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł229 m² 8 515,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:832 m²

Dom z potencjałem 3 niezależnych mieszkań | Łomianki | 832 m działki Dom, który może pracować na siebie. Nieruchomość daje możliwość wydzielenia nawet trzech niezależnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł200 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyjątkowy, przepięknie urządzony dom 200 m2 na działce 536 m2 w Łomiankach Kiełpinie. Tylko 20 km do Centrum Warszawy. Malownicza, zielona i cicha okolica. Nowe domy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Przedsprzedaż = atrakcyjne ceny! Osiedle zlokalizowane jest w gminie Łomianki tylko 8km od granic Warszawy, przy przystanku komunikacji miejskiej w stronę do metra Młociny. Ceny zaczynają się.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł164,10 m² 10 237,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka na zamkniętym osiedlu (powierzchnia użytkowa 148,60 m + garaż 15,5m ). Cena: 1 680 000 zł Dom: nieruchomość wybudowana w 2013 roku, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł260 m² 5 765,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Dom wolnostojący z pięknym ogrodem o powierzchni 1485 m2 położony jest w cichej i spokojnej okolicy na pograniczu Kiełpina Poduchownego i Łomianek. Do nieruchomości prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

| najem okazjonalny. Niewielki, parterowy dom wolno stojący do zamieszkania lub na cele biurowe. W budynku znajduje się: przedsionek z aneksem kuchennym6m(glazura, terakota),przedpokój, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł185,12 m² 6 212,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Dom w zabudowie bliźniaczej z 4 sypialniami. Wybudowany wg projektu Willa Julia 5. Otoczony nowymi domami oraz terenem zielonym. Na parterze: 1. Wiatrołap 3,78 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł111,38 m² 12 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji Segment środkowy 111,38 mkw. Parter około 40 mkw plus garaż, piętro około 56 mkw oraz piętro drugie około 40 mkw. Salon z aneksem, 3 sypialnie, 2 łazienki, wc, 2 garderoby, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł68,18 m² 10 252,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł217 m² 5 944,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Bardzo dzobrze utrzymany dom Z ogrodem pod warszawą - 5 pokoi - 8 min. Piechotą do szkoły - 2 min. DO przystanku autobusowego - jezioro - rzeka - ścieżki rowerowe. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł99,30 m² 10 070,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Segment srodkowy- lokal mieszkalny o powierzchni 99,3 m2 składają się następujących pomieszczeń: wiatrołap, holl, 2 łazienki, kuchnia, salon, sypialnia, 4 pokoje. Powierzchnia terenu do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł172 m² 6 970,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gotowy segment w Łomiankach Centralnych czeka bez pcc, bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. To świetna okazja, żeby zobaczyć na żywo nowoczesny, przestronny dom z garażem, ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł191,17 m² 12 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu w prestiżowej dzielnicy Dąbrowie. Dom wybudowany z materiałów najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł97 m² 9 072,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowa inwestycja zlokalizowana w Łomiankach Dolnych, zapewniająca szybki i wygodny dojazd do centrum miasta. Osiedle składa się z 9 budynków jednorodzinnych dwulokalowych, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom 90 m z ogrodem Łomianki Blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 90 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych części Łomianek.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł130 m² 11 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Funkcjonalny bliźniak 130 m | działka 408 m | cisza, prywatność i szybki dojazd do Warszawy. Nieruchomość znajduje się w kameralnej, bocznej uliczce, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł138,13 m² 7 232,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Na sprzedaż inwestycja., składająca się z 15 budynków dwulokalowych (30lokali). Planowane zakończenie inwestycji przewidziane na marzec 2027 roku. Do inwestycji doprowadzone są media miejskie: *.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł320 m² 10 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowy dom z charakterem w sercu Dąbrowy Leśnej przestrzeń, spokój i natura. Na sprzedaż oferujemy niezwykle przestronny, pełen światła i ciepła dom o powierzchni 320.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł180 m² 6 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedania duży, przestronny dom. Parter to część dzienna z słonecznym salonem i wyjściem do ogrodu.; wc, garaż. Na piętrze: 3 duże sypialnie oraz łazienka. Na drugie piętro to otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł430 m² 19,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:987 m²

Dom na wynajem/łomianki/ 7pok /430m2 ze strefą spa homfi prezentuje komfortowy, wyposażony i gotowy do wprowadzenia dom, położony w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w Łomiankach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł68,18 m² 10 545,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł262 m² 8 393,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej - villa miejska położony w najlepszej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej, przy cichej i spokojnej uliczce, po sąsiedzku z Kampinoskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł150 m² 10 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom w wiejskim stylu o powierzchni 150m2 na dużej działce 3000m2 tuż za Łomiankami w Pieńkowie w pobliżu Czosnowa. Budynek wybudowany w 2023 roku wymaga dodatkowych inwestycji.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij