dowolna

Domy z basenem Łomianki - Lista ofert sprzedaży i najmu

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Prosta

Łomianki,mazowieckie

870 400 zł120 m² 7 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Podstawowe inforamcaje Jednorodzinny przytulny dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 120m 2 plus użytkowe poddasze, położony w Łomiankach w odległości 3 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Łomianki

Łomianki,mazowieckie

4 000 000 €1 000 m² 4 000 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Prawie siedem tysięcy m2 własnego lasu, a pomiędzy starodrzewiem piękna rezydencja czekająca na nowego właściciela. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 400 000 zł390 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

| dom usytuowany na działce 1601 m2, w najbardziej urokliwej części Dąbrowy Leśnej. Działka ze starodrzewem (w tym dęby) znajduje się na lekkim wzniesieniu. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 450 000 zł147 m² 9 863,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu (segment) w zabudowie szeregowej, położonego w zielonej części Łomianek. Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

900 000 zł236 m² 3 808,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 556 mkw w prestiżowej części Łomianek- dąbrowie. Dom usytuowany jest przy spokojnej, lokalnej uliczce. Dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 140 000 zł127 m² 8 976,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy, wykończony dom w Łomiankach-Dąbrowa - Gotowy do Zamieszkania! Dokładnie tak, możesz szybko zamieszkać - 5-pokojowy segment, typu bliźniak położony na nowym osiedlu, który wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Łomianki,mazowieckie

1 799 900 zł228 m² 7 894,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom wolnostojący na działce 800 m2 (20x40) w Łomiankach z zagospodarowanym ogrodem, trawnikiem z systemem nawodnienia. Dom wyposażony jest w system kamer, alarm, odkurzacz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łomianki,mazowieckie

950 000 zł116 m² 8 189,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż 4 lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej. Każda połówka bliźniaka ma powierzchnię użytkową 107,5 m2, położone są na działkach o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Budynek ma powierzchnię 100 m2, wybudowany został na działce o powierzchni 366 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 690 000 zł189 m² 8 941,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 585 m²

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną 1 582 M2 położoną pośród zabudowy willowej I najpiękniejszego starodrzewu W dąbrowie leśnej, prestiżowej I najbardziej ekskluzywnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Racławicka

Łomianki,mazowieckie

1 750 000 zł240 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:361 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu unikalną ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej, znajdującego się w samym sercu Łomianek, przy prestiżowej ulicy Racławickiej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jedności Robotniczej

Łomianki,mazowieckie

6 800 zł160 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko U nas! Absolutnie rewelacyjny dom z 2020 roku - przy ulicy z małym natężeniem ruchu-idealny dom dla rodziny Rozkład domu parter : garaż z otwieraną elektrycznie bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 650 000 zł487 m² 3 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

Ta nieruchomość, to szansa na zmianę życia. Jeśli marzysz o ucieczce z miasta i zamieszkaniu w eleganckim, komfortowym domu na skraju Puszczy Kampinoskiej, z jednoczesną stałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiślana

Łomianki,mazowieckie

1 290 000 zł151 m² 8 561,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w Łomiankach. Nieruchomość położona w zachodniej części gminy w Dąbrowie Leśnej przy ulicy Wiślanej na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Rezydencja na przepięknej leśno-parkowej posesji w otulinie Puszczy Kampinowskiej na powierzchni 0,7 ha.W skład nieruchomości wchodzi: 3 pojedynczych sypialni, kazda z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzywa

Łomianki,mazowieckie

1 250 000 zł170 m² 7 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bardzo przestronny, funkcjonalny dom wybudowany według indywidualnego projektu w doskonalej lokalizacji przy cichej, kameralnej ulicy wokół niskiej willowej zabudowy. Bryła budynku jest elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 600 000 zł230 m² 6 957 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom Z pięknym ogrodem 1500m2 7 km do metra Młociny okolica Łomianek Położony w pięknej okolicy lasów i sąsiedztwie innych domów wolnostojących. Dom z roku 2000, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łomianki,mazowieckie

3 699 000 zł300 m² 12 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dzień dobry, miło nam zaprezentować nowoczesny, modernistyczny dom, położony w prestiżowej i urokliwej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej w centralnej jej części. Ten ekskluzywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Staszica

Łomianki,mazowieckie

1 080 000 zł126 m² 8 544,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest dwupoziomowy, skrajny segment o powierzchni 126,40 mkw. w podwarszawskich Łomiankach! Segment mieści się na działce o wielkości 383 mkw. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 145 000 zł264 m² 4 337,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Przedstawiam do sprzedaży piękny i bardzo zadbany dom o powierzchni 264 m2 na działce o powierzchni 575 m2 zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy Łomianek. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wołodyjowskiego

Łomianki,mazowieckie

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedam dom w centrum Łomianek, spokojna i kameralna ulica, rzadko uczęszczana tylko przez lokalnych domowników. Blisko centrum miasta, kościół, poczta, basen. Dogodna lokalizacja pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łomianki,mazowieckie

1 590 000 zł166 m² 9 571,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Zakup nowego domu w centrum Łomianek graniczy z cudem. U nas cuda się zdarzają! Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum podwarszawskich Łomianek. Aby udać się na pobliski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Łomianki,mazowieckie

850 000 zł139 m² 6 106,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy na sprzedaż segmenty usytuowane w centrum Łomianek przy ul. Lwowskiej/ Lalkowej/ Dębowej. Zakup od dewelopera: bez pcc i prowizji biura nieruchomości. Rachunek powierniczy. Budowa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 399 000 zł210 m² 6 661,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony wysokiej jakości materiałami, z dbałością o szczegóły, funkcjonalność i wygodę użytkowników. Jasny, doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Michałowicza

Łomianki,mazowieckie

1 045 000 zł208 m² 5 024,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Dom w zabudowie szeregowo-willowej na prestiżowym osiedlu w Dąbrowie-Leśnej, przy cichej ul. Michałowicza, wśród pięknej starej zieleni. Blisko Kampinoskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Łomianki,mazowieckie

1 695 000 zł212 m² 7 985,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w centrum Łomianek przy ul. Jaśminowej. Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego. Świetna lokalizacja zarówno dla osób mających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Łomianki,mazowieckie

1 150 000 zł200 m² 5 758,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:403 m²

#współpracuję# Oto jest dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej usytuowany w Łomiankach Centralnych. Jest to dom idealny dla rodziny z dziećmi. Znajdują się tu 4 sypialnie więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żwirowa

Łomianki,mazowieckie

1 200 000 zł218 m² 5 504,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Do sprzedaży dom inteligentny (z 2007 roku) o pow. 218 m 2 , wykończony wysokiej klasy materiałami i zastosowano sprawdzone nowinki techniczne. Nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żwirowa

Łomianki,mazowieckie

1 200 000 zł218 m² 5 504,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Do sprzedaży dom inteligentny (z 2007 roku) o pow. 218 m 2 , do wykończenia którego użyto wysokiej klasy materiałów i zastosowano sprawdzone nowinki techniczne. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Łomianki

Łomianki,mazowieckie

9 600 000 zł881 m² 10 895,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 866 m²

Wyjątkowa nieruchomość znajdująca się w urokliwej części Łomianek. Dom świetnie usytuowany względem szybkiego dostępu do centrum Warszawy, zaś w sąsiedztwie cisza, zieleń oraz niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Łomianki

Łomianki,mazowieckie

22 000 zł881 m² 24,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 866 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

449 900 zł97 m² 4 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

IV (ostatni) etap Osiedla już w sprzedaży! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domów w zabudowie szeregowej, która z uwagi na swoją cenę i lokalizację jest alternatywą dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

499 900 zł110 m² 4 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 900 000 zł493 m² 3 851,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

Dom usytuowany na działce 1601 m2 w najbardziej urokliwej części Dąbrowy Leśnej. Działka ze starodrzewem (w tym dęby) znajduje się na lekkim wzniesieniu. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Łomianki

Łomianki,mazowieckie

20 000 zł1 100 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Rezydencja w prestiżowej części Łomianek Dąbrowie, w otulinie Puszczy Kampinoskiej. W około 1000m2 budynku znajduje się przestronna komunikacja, 10 funkcjonalnie rozmieszczonych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:197 m²

Do sprzedaży segment w łomiankach!nieruchomość złożona z: wiatrołap 4,7 m.kw kuchnia otwarta z oknem 8,8 m.kw wc 3 m.kw pomieszczenie gospodarcze 2,3 m.kw salon 40 m.kw pokój 13 m.kw pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

930 000 zł170 m² 5 471 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 170 m2 łomianki/kiełpin, na działce 1100 m2. Dom wykończony i bardzo dobrze utrzymany. Usytuowany wśród licznych domów wolnostojących. Garaż przylega do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

950 000 zł164 m² 5 792,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania pół bliżniaka w zacisznym miejscu Łomianek Górnych. Dom wybudowany w 2008 roku, z najwyższą starannością , z materiałów wysokiej jakości,po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borzobohatego

Łomianki,mazowieckie

799 000 zł150 m² 5 330,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż gotowy dom (pół bliźniaka), usytuowany w prestiżowej części Łomianek -na Dąbrowie. Wynagrodzenie Agencji pokrywa Developer. Dom usytuowany jest na kameralnym osiedlu 4 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

425 000 zł97 m² 4 371,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż segmenty w Łomiankach Dolnych, 4 pokoje, na działkach od 213 do 218 m2, bez prowizji od kupującego, oferta deweloperska, rynek pierwotny. W sprzedaży są dwa metraże domów: 97,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pancerz

Łomianki,mazowieckie

579 000 zł122 m² 4 745,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Oferuję na sprzedaż domy w nowej Inwestycji w Łomiankach 6 km od stacji metra Młociny. Inwestycja powstaje tuż przy lesie w w cichej i spokojnej i okolicy. Budynki podłączone.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij