dowolna

Bliźniaki Łomianki - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 325 000 zł126,24 m² 10 495,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Gotowy dom w Łomiankach Dąbrowie Zachodniej Oddany do użytkowania Wszystkie media Bez pcc i prowizji Nowoczesny dom budowany według bardzo funkcjonalnego projektu Amelia firmy Archon. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł200 m² 7 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny dom w otulinie Puszczy Kampinoskiej - zaledwie 15 km od centrum Warszawy. Nieruchomość Dom został wybudowany z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 199 000 zł262 m² 8 393,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom W niezwykle atrakcyjnej lokalizacji może być twój! Oferujemy do sprzedaży nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej położony w najlepszej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł178,41 m² 8 351,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalny dom w doskonałej lokalizacji, blisko przystanku autobusowego, w cichej i spokojnej okolicy. Dom charakteryzuje się nietuzinkowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

780 000 zł68,75 m² 11 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Dom w zabudowie bliźniaczej położony na słonecznej działce. Wybudowany z ogromną dbałością o szczegóły przy współpracy sprawdzonych ekip budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł130 m² 8 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania nowa inwestycja położona w centrum Łomianek. Bryła domu nowoczesna, wnętrza dobrze doświetlone. Elegancka kolorystyka elewacji. Komfortowy rozkład pomieszczeń: parter to część.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł206,78 m² 12 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy, energooszczędny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym możliwym standardzie o powierzchni 206.78 m2 z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł134,20 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

!Ostatni segment na osiedlu! Przedstawiam Państwu kameralną inwestycję deweloperską, zlokalizowaną w miejscowości Kiełpin Poduchowny, gm. Łomianki, w odległości zaledwie 2 km od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł200 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyjątkowy, przepięknie urządzony dom 200 m2 na działce 536 m2 w Łomiankach Kiełpinie. Tylko 20 km do Centrum Warszawy. Malownicza, zielona i cicha okolica. Nowe domy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł127,66 m² 6 893,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Nowoczesny bliźniak 128 m z garażem i ogrodem Łomianki Dolne Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 128 m z garażem, położona na działce o powierzchni 325 m .

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Budynek w stanie deweloperskim, posiada dwie pełne kondygnacje, ogrzewanie gazowe, w całym budynku ogrzewanie podłogowe. Stolarka okienna trzyszybowa, ocieplenie styropian grafitowy 20 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł99 m² 8 585,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona w zielonej części Łomianek. Dom posiada nowoczesną bryłę i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Na parterze wiatrołap z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł117 m² 9 401,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Gotowy dom - połówka bliźniaka 19 km od Centrum Warszawy w Łomiankach Dziekanowie Bajkowym Komunikacja miejska Wszystkie media Bez podatku pcc i prowizji Bardzo funkcjonalny i nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł96,95 m² 8 767,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania nowobudowane domy w zabudowie dwulokalowej położone w zielonej części Łomianek, na zamkniętym osiedlu. Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi , które preferują.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł68,75 m² 11 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Dom w zabudowie bliźniaczej położony na kształtnej działce w spokojnej, zielonej okolicy. Wybudowany z ogromną dbałością o szczegóły przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł97 m² 9 072,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowa inwestycja zlokalizowana w Łomiankach Dolnych, zapewniająca szybki i wygodny dojazd do centrum miasta. Osiedle składa się z 9 budynków jednorodzinnych dwulokalowych, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł70 m² 11 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż inwestycja w budynku jednorodzinnym dwulokalowym. Lokale o powierzchni użytkowej około 70m2. Nad piętrem przestronny strych. Działki 350 oraz 400m2 Parter to część dzienna domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł138,13 m² 7 232,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Na sprzedaż inwestycja., składająca się z 15 budynków dwulokalowych (30lokali). Planowane zakończenie inwestycji przewidziane na marzec 2027 roku. Do inwestycji doprowadzone są media miejskie: *.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł125 m² 11 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedaży bliźniak wybudowany w 2016. roku położony na działce 330m2 w Łomiankach Dolnych. Ciche i spokojne osiedle, przyjaźni sąsiedzi. Budynek posiada dwie kondygnacje: na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 590 000 zł262 m² 9 885,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w standardzie deweloperskim o powierzchni 262 m (powierzchnia całkowita) i 200 m (powierzchnia użytkowa), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł175,82 m² 5 511 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Położona w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dojazdem do Warszawy. W bliskim sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł241 m² 8 713,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy bliźniak 240 m - serce Łomianek, ul. Kusocińskiego. Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 240 m , trzy kondygnacje, plus część gospodarcza i garaż. Położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł300 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:740 m²

| atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Dąbrowie-prestiżowej i luksusowej części Łomianek, w dobrym sąsiedztwie. Dom wybudowany z bardzo dobrych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł254,03 m² 8 621,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Nowoczesny dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w wysokim standardzie w stanie deweloperskim, wraz z wewnętrzną instalacją gazową, bez podpiwniczenia. Powierzchnia lokalu nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł185,12 m² 6 212,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Dom w zabudowie bliźniaczej z 4 sypialniami. Wybudowany wg projektu Willa Julia 5. Otoczony nowymi domami oraz terenem zielonym. Na parterze: 1. Wiatrołap 3,78 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł164,10 m² 10 237,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka na zamkniętym osiedlu (powierzchnia użytkowa 148,60 m + garaż 15,5m ). Cena: 1 680 000 zł Dom: nieruchomość wybudowana w 2013 roku, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł200 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania luksusowo wykończony dom. Wybudowany "dla siebie" wg indywidualnego projektu. Przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów na rynku. Wnętrze zaarnżowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł178 m² 11 516,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Do sprzedania luksusowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej. Położony przy jednej z głównych ulic Łomianek w otoczeniu nowej zabudowy i terenów rekreacyjnych. Pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 690 000 zł262 m² 10 267,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 590 000 zł207 m² 12 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 100 000 zł117 m² 9 401,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Na sprzedaż 2 budynki dwulokalowe powierzchni całkowitej 117m2 (użytkowa 90m2) , posadowione na działkach około 180m2. Do inwestycji doprowadzone są wszystkie media miejskie: kanalizacja, woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 550 000 zł255 m² 6 078,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwurodzinny dom (dwa niezależne od siebie wejścia) usytuowany w cichej, przytulnej okolicy, w otoczeniu dwóch jezior, pól, łąk idealnych na rodzinne spacery i wycieczki rowerowe. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kampinoska

Łomianki,mazowieckie

21 500 zł584 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem, zaprojektowany w sposób zapewniający pełną prywatność. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sierakowska

Łomianki,mazowieckie

1 040 000 zł130 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dwuletni segment W dąbrowie zachodniej , Wszystkie media miejskie, światłowód, 2 miejsca parkingowe przed budynkiem, ogród wokół domu Rozkład: parter: wiatrołap, hol, otwarta kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 590 000 zł160 m² 9 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Gustowny dom z bajecznym ogrodem - idealny dla rodziny! Dąbrowa Rajska Łomianki :) Marzysz o przestronnym, gustownie urządzonym domu w otoczeniu zieleni, ale z szybkim dostępem do.