dowolna

Nieruchomości Łomianki - Oferty sprzedaży nieruchomości

210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

210 ogłoszeń

1 999 000 zł437 m² 4 574,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

W skrócie: łomianki, ul. Warszawska Rok budynku 2002 r. Powierzchnia nieruchomości 437 m2 Powierzchnia działki 895 m2 Lokal gastronomiczny z pełnym zapleczem Możliwość wydzielenia nawet 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 690 000 zł262 m² 10 267,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w standardzie deweloperskim o powierzchni 262 m (powierzchnia całkowita) i 200 m (powierzchnia użytkowa), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł293 m² 7 675,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 294 mkw usadowiony na działce 837 mkw w Kiełpinie przy Łomiankach. Dom wybudowany został w 2003 roku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł172,43 m² 5 678 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Położona w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dojazdem do Warszawy. W bliskim sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł295 m² 13 220,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta biura nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 295 m , zlokalizowany na zadbanej, zamkniętej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł320 m² 10 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowy dom z charakterem w sercu Dąbrowy Leśnej przestrzeń, spokój i natura. Na sprzedaż oferujemy niezwykle przestronny, pełen światła i ciepła dom o powierzchni 320.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 039 000 zł123 m² 8 447,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania w atrakcyjnej lokalizacji , segment środkowy na zamkniętym osiedlu domków w zabudowie szeregowej. Niskie koszty utrzymania, słoneczny ogródek , MILI sąsiedzi ,szkoła ,basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 039 000 zł123 m² 8 447,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 450 000 zł192 m² 12 760,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży nową inwestycję w postaci 3 domów wolnostojących na działkah ze starodrzewiem o pow. ok. 500m2, położonych w najlepszej części Dąbrowy Leśnej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 099 000 zł281 m² 7 469,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Nieruchomość położna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Łomiankach Dąbrowie w pobliżu Puszczy Kampinoskiej , wśród zabudowy willowej. Cisza i spokój, oraz szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 900 000 zł154 m² 12 340,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Nowa inwestycja - to nowoczesne domy mieszkalne wolnostojące i dwulokalowe rozlokowane w prestiżowej okolicy Dąbrowy Leśnej. W ramach inwestycji budowlanej powstają 2 budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatowa

Łomianki,mazowieckie

2 599 000 zł332 m² 7 840,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:956 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom w Dąbrowie Leśnej położony na pięknie zagospodarowanej działce z dorodnymi nasadzeniami , altaną, grillem i basenikiem z wodą podgrzewaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Avenue Estate prezentuje przestronny 3 kondygnacyjny segment o całkowitej powierzchni 240 m2 w Łomiankach. Nieruchomość zlokalizowana na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Włościańska

Łomianki,mazowieckie

1 395 000 zł140 m² 9 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom gotowy do wprowadzenia położony w centralnej części Łomianek, który jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie komfort i bliskość do natury. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Łomianki,mazowieckie

799 000 zł51 m² 15 728,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 50,80 m2, znajdujące się na 2 piętrze, 3-piętrowego budynku (z windą) z 2016 roku budowy przy ul. Baczyńskiego, 2b,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Łomianki,mazowieckie

8 520 120 zł10 143 m² 840 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymiarowa działka komercyjna w pobliżu auchan Łomianki , trasy S7, salonu mercedesa przeznaczona pod zabudowę budynku biurowo-magazynowo-usługowego, wraz z projektem atrakcyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 649 000 zł158 m² 10 403,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do sprzedania nowa inwestycja przy Puszczy Kampinoskiej w Dziekanowie Leśnym, składajaca się z czterech funkcjonalnych budynków w zabudowie wolnostojącej. Wizualizacje, rzuty, powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

949 000 zł171 m² 5 558,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Przedsprzedaż = atrakcyjne ceny! Osiedle zlokalizowane jest w gminie Łomianki tylko 8km od granic Warszawy, przy przystanku komunikacji miejskiej w stronę do metra Młociny. Ceny zaczynają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łomianki,mazowieckie

760 000 zł1 442 m² 527,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy działkę budowlaną, graniczącą z lasem tylko 200m od Puszczy Kampinoskiej ewentualnie z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego parterowego z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 900 000 zł154 m² 12 340,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Łomianki,mazowieckie

6 600 000 zł1 770 m² 3 728,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magazyn Sadowa - Łomianki Budynek magazynu wysokiego składowania zbudowany Bardzo dobry dojazd do magazynu 150 m z ul.Kolejowej. Trzy doki załadunkowe z płynną regulacją wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

2 099 000 zł281 m² 7 469,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łomianki

Łomianki,mazowieckie

899 000 zł82 m² 11 021,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowy do wprowadzenia komfortowy, dwupoziomowy apartament 81,57 m, tak naprawde po zmianach 85 m Łomianki Dolne, aleja Chopina. Mieszkanie 3 pokojowe znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 750 000 zł330 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość z ciekawym potencjałem aranżacyjnym z uwagi na możliwość prowadzenia w budynku działalności gospodarczej typu kancelaria, gabinet lekarski, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 090 000 zł75 m² 14 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący, położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Dziekanowa Leśnego, w pobliżu Łomianek. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łomianki,mazowieckie

1 100 000 zł2 436 m² 451,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łomiankach, buraków. Bardzo dobry dojazd do Warszawy, 4 linie autubosowe, przystanek 5 minut od działki. Blisko do centrum handlowego Auchan i Castoramy. Cicha okolica zaraz obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Brukowa

Łomianki,mazowieckie

560 000 zł1 180 m² 474,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa objęta planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym : - wskaźnik intensywności zabudowy od 0,01 do 1,5 - wysokość zabudowy 12m - max. pow zabudowy 50% - pow. biol. czynna 25%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Łomianki,mazowieckie

1 040 000 zł116 m² 8 986,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament po remoncie. 4 pokoje o powierzchni 115 m gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią o powierzchni 50 m, 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Łomianki,mazowieckie

5 949 000 zł1 043 m² 5 703,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek magazynowo-biurowy w części usługowej, centralnej Łomianek z bardzo dobrym dojazdem dla pracowników i dla samochodów ciężarowych typu tir. Lokal posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Partyzantów

Łomianki,mazowieckie

4 455 000 zł505 m² 8 821,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu podwarszawskiej Dąbrowy, która łączy w sobie elegancję rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 000 000 zł272 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:464 m²

Oferujemy na sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w prestiżowych Łomiankach - idealny zarówno na cele mieszkalne, jak i usługowe. Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łomianki,mazowieckie

3 000 000 zł190 m² 15 789,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Z przyjemnością prezentujemy dom położony w podwarszawskich Łomiankach. Budynek zaprojektowany na indywidualne zamówienie, przemyślany układ pomieszczeń każdy pokój z własną garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 590 000 zł207 m² 12 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy, energooszczędny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym możliwym standardzie o powierzchni 206.78 m2 z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:629 m²

Szukasz nieruchomości z gwarantowanym dochodem pasywnym lub domu do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 629 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatowa

Łomianki,mazowieckie

2 599 000 zł332 m² 7 840,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:956 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

977 000 zł123 m² 7 943,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Oferuję do sprzedaży: wolnostojący dom jednorodzinny w Dziekanowie Nowym, w stanie deweloperskim - budowa świeżo zakończona, budynek (kwestie techniczne): budynek odebrany - zgłoszony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 749 000 zł310 m² 8 867,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Piękny, stylowy i funkcjonalny dom wolnostojący, duży, zagospodarowany ogród 1211 m , 7 pokoi, garaż na dwa auta, wszystkie media, przyłącza miejskie. Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 100 000 zł117 m² 9 401,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Na sprzedaż 2 budynki dwulokalowe powierzchni całkowitej 117m2 (użytkowa 90m2) , posadowione na działkach około 180m2. Do inwestycji doprowadzone są wszystkie media miejskie: kanalizacja, woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

650 000 zł1 498 m² 433,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1498 m2 (około 1250 m2 do zagospodarowania + droga wewnętrzna) o numerze ewid. 256/12, położona w Gminie Łomianki, łomianki Dolne, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Łomianki,mazowieckie

1 200 000 zł131 m² 9 160,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż segment środkowy | Łomianki, ul. Warszawska - osiedle Buraków Na sprzedaż atrakcyjny segment środkowy o powierzchni 131 m , położony w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łomianki,mazowieckie

5 500 000 zł13 905 m² 395,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w uroczym, cichym , spokojnym miejscu z pełną infrastrukturą dojazdową i ze wszystkimi mediami. 800m od przystanku autobusowego ztm. 10km od stacji Merto Młociny.