Magazyn, ul. Kolejowa
Kolejowa, Łomianki, mazowieckie
- 5 949 000 zł
- 1 043 m²
- 5 703,74 zł/m²
Agata Wrześniak
Skontaktuj się
Magazyn, ul. Kolejowa
Kolejowa, Łomianki, mazowieckie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Magazyn, ul. Kolejowa
Zaktualizowane: 7 maja 2026
5 949 000 zł 1 043 m² 5 703,74 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
magazyn
magazynowe
1 200 m²
3
Zobacz na mapie
Rodzaj budynku:
magazynPrzeznaczenie:
magazynowePowierzchnia działki:
1 200 m²Kondygnacje:
3Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
- Cena: 5 949 000 zł (5 703,74 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Budynek: 1 043 m², 20 pomieszczeń, 4 łazienki
- magazyn, 3 piętra; rok budowy: 2005; stan: do odświeżenia
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- wejście z ulicy
- przeznaczenie magazynowe
- Działka: 1 200 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
- Internet, telefon
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: alarm
- Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (10 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: "LIDER HAUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 1/2145/OHS
Lokalizacja
- Adres: Kolejowa, Łomianki, warszawski zachodni, mazowieckie
- Otoczenie: obiekty przemysłowe, łąka, las, jezioro, rzeka
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż budynek magazynowo-biurowy w części usługowej, centralnej Łomianek z bardzo dobrym dojazdem dla pracowników i dla samochodów ciężarowych typu TIR.