dowolna

Działki na sprzedaż Łomianki - Oferty sprzedaży działek

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

4 567 600 zł11 419 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w Łomiankach Dolnych przy ulicy Łużyckiej o wyjątkowych walorach krajobrazowych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łomianki,mazowieckie

620 000 zł2 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w Łomiankach Dolnych na końcu kameralnej uliczki. Wokół nowa zabudowa i tereny zielone. Idealna na wymarzony dom z dużym ogrodem. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

650 000 zł1 498 m² 433,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1498 m2 (około 1250 m2 do zagospodarowania + droga wewnętrzna) o numerze ewid. 256/12, położona w Gminie Łomianki, łomianki Dolne, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Majowa

Łomianki,mazowieckie

890 300 zł3 070 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do zakupu: łomna, ul. Majowa - dla inwestorów i deweloperów - idealna pod budowę bliźniaków, umożliwiająca realizację projektu deweloperskiego na minimum 4 bliźniaki, np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

610 000 zł1 078 m² 565,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Westate Włochy prezentuje Działka budowlana 1075 m | Sadowa | ul. Odysei | 610 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1075 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grzybowa

Łomianki,mazowieckie

2 200 000 zł1 674 m² 1 314,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usytuowana w najlepszej okolicy Dąbrowy Leśnej - przy ulicy Grzybowej (między Akacjową i Kampinowską). W najbliższym otoczeniu zabudowa willowa - jednorodzinna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łomianki

Łomianki,mazowieckie

390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Okazja! Działka budowlana z obowiązującym mpzp, z możliwością zabudowy budynkiem dwulokalowym. W sąsiedztwie nowe domy i tereny niezabudowane. W pobliżu Puszcza Kampinoska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Majowa

Łomianki,mazowieckie

890 300 zł3 070 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na Sprzedaż: łomna, ul. Majowa - dla inwestorów - idealna pod budowę Hali pozwolenie na nie uciązliwą działalnośc. Zalety: - 500 metrów od trasy s7/e77, wjazd i wyjazd zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 480 000 zł5 500 m² 450,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łomiankach, buraków. Bardzo dobry dojazd do Warszawy, 4 linie autubosowe, przystanek 5 minut od działki. Blisko do centrum handlowego Auchan i Castoramy. Cicha okolica zaraz obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

460 200 zł708 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka bezpośrednio przy ul. Odysei w Dziekanowie Polskim w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Wymiary front 21 x 16, 8 m, długość 37 m W sąsiedztwie nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

649 000 zł900 m² 721,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu piękną, zadrzewioną działkę w Łomiankach. Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łomianki,mazowieckie

729 000 zł684 m² 1 065,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum Łomianek o powierzchni 684m2 położona w spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Do granicy działki doprowadzone są media, gaz znajduje się wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

729 000 zł684 m² 1 065,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gwiaździsta

Łomianki,mazowieckie

629 000 zł900 m² 698,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 900 m kw., położona na ul. Gwiaździstej w Łomiankach. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej o niewielkim natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Warszawska

Łomianki,mazowieckie

835 000 zł810 m² 1 030,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 810m2 położona w Łomiankach Centralnych, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Media : gaz, prąd, woda, kanalizacja. Działka pusta, ogrodzona. 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łomianki

Łomianki,mazowieckie

835 000 zł810 m² 1 030,86 zł/m²

 

 

 

Łomianki,mazowieckie

849 000 zł1 442 m² 588,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1442 m2 zlokalizowana w Łomiankach - Dąbrowie Zachodniej. Prężnie rozwijająca się okolica. W sąsiedztwie Kampinoski Park Narodowy (tuż za osiedlem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Partyzantów

Łomianki,mazowieckie

1 100 000 zł700 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji wyjątkowa działka w dąbrowie leśnej pod wyjątkowy dom adres działki: łomianki ul. Partyzantów 3 cena działki: 1.100.000 zł powierzchnia działki: 694 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

550 000 zł1 214 m² 453,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka usługowa na rozwijających się terenach osiedlowych. Znajduje się na terenie usługowym U3, na ulicy Chopina, ulica posiada plany rozbudowy do 9m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Armii Poznań

Łomianki,mazowieckie

450 000 zł1 200 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1200 m kw., położona na ul. Armii Poznań w Kiełpinie Poduchowny. Oferta idealna pod usługowo-mieszkaniową. Bardzo dobry dojazd do Warszawy. Parametry: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

729 000 zł684 m² 1 065,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warszawska

Łomianki,mazowieckie

6 000 000 zł4 935 m² 1 215,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nieruchomość działka budowlana 4935m2 w centrum Łomianek przy głównej ul. Warszawskiej za cenę 6 000 000 zł(sześć milionów zł). Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ludowa

Łomianki,mazowieckie

2 000 000 zł1 124 m² 1 779,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka zabudowana z domem jednorodzinnym w stanie surowym jako ostatnia budowlana na ulicy Ludowej położona w eleganckiej części Dądrowy Leśnej. Działka graniczy z leśną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łomianki,mazowieckie

790 000 zł1 618 m² 488,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w gminie Łomianki w Dziekanowie Polskim w odległości 100m od Kampinoskiego Parku Narodowego ,w otoczeniu lasu i innych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

729 000 zł684 m² 1 065,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Narciarska

Łomianki,mazowieckie

1 390 000 zł1 814 m² 766,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1814 m , położoną w prestiżowej części Łomianek - Dąbrowie Leśnej, przy ul. Narciarskiej. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

729 000 zł684 m² 1 065,79 zł/m²

 

 

 

Łomianki,mazowieckie

2 480 000 zł5 500 m² 450,91 zł/m²

 

 

 

Łomianki,mazowieckie

473 000 zł2 209 m² 214,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0.9.1.2.3.1.2. siedem trzy zero. dziewięć jeden dwa. trzy jeden dwa Działka siedliskowa o wygodnej powierzchni 2209m2 w Dziekanowie Polskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zachodnia

Łomianki,mazowieckie

995 000 zł2 752 m² 362 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mpzp: ustalenia dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem mn3: 1) przeznaczenie terenu: a) podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, b) uzupełniające - na działkach budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

550 000 zł2 209 m² 248,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Działka siedliskowa o wygodnej powierzchni 2209m2 w Dziekanowie Polskim w pobliżu ulicy Przy Jeziorze (odchodzi od ul. Rolnej) - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zachodnia

Łomianki,mazowieckie

1 100 000 zł2 752 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zachodnia

Łomianki,mazowieckie

1 375 000 zł2 752 m² 499,64 zł/m²

 

 

 

Łomianki,mazowieckie

699 000 zł900 m² 776,67 zł/m²

 

 

 

Łomianki,mazowieckie

850 000 zł811 m² 1 048,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem ogłoszenia jest działka o powierzchni 811 m2 z pozwoleniem na budowę 2 segmentów powierzchni około 138,73 pum każdy wliczając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 546 600 zł1 406 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Łomiankach - Dąbrowa Leśna Kształtny prostokąt o wymiarach 32,5 x 43,5 m. Wszystkie media na działce. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 099 000 zł1 600 m² 686,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sercu natury i blisko miasta! Marzysz o życiu w zgodzie z naturą, ale nie chcesz rezygnować z miejskich udogodnień? Zamieszkaj w zacisznym, zielonym Kiełpinie zaledwie 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łomianki

Łomianki,mazowieckie

550 000 zł2 209 m² 248,98 zł/m²

 

 

 

Łomianki,mazowieckie

1 800 000 zł1 890 m² 952,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, położoną przy ulicy Zielonej w Łomiankach. Opisywana działka zajmuje powierzchnię 1890 m2 na planie prostokąta. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Armii Poznań

Łomianki,mazowieckie

399 000 zł1 001 m² 398,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1001 m kw., położona na ul. Armii Poznań w Kiełpinie. Oferta idealna pod usługowo-mieszkaniową, aktualnie winnica założona 18 lat temu. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łomianki

Łomianki,mazowieckie

550 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 25 x 40 zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Teren zadrzewiony, nie ogrodzony. Powierzchnia działki 1000 m kw, nr. ew. 1145, współrzędne.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij