dowolna

Działki na sprzedaż Łomianki - Oferty sprzedaży działek

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 100 000 zł2 500 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka położona w Dziekanowie nowym zabudowana budynkiem jednorodzinnym, starym, który w zasadzie jest do wyburzenia lub może pełnić rolę budynku gfospodarczego. Atutem działki jest to,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Asfaltowa

Łomianki,mazowieckie

699 000 zł634 m² 1 102,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w zacisznej okolicy, przy ulicy Asfaltowej w Dąbrowie Leśnej, gmina Łomianki. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łomianki

Łomianki,mazowieckie

339 000 zł870 m² 389,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio od właściciela - działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwulokalowego w zabudowie wolnostojącej według projektu Willa Julia. Pozwolenie wykorzystuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

800 000 zł5 536 m² 144,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolan w trakcie przekształcania na budowlaną pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą bądź usługi dla ludności, możliwość podziału na działki min. 2000 m2 W okolicy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Grzybowa

Łomianki,mazowieckie

1 990 000 zł1 674 m² 1 188,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w cichej i prestiżowej okolicy Dąbrowy Leśnej. Otoczona zabudowami rezydencjalnymi i lasem. Zadrzewiona starodrzewiem. Na terenie działki znajduje się niewielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łomianki

Łomianki,mazowieckie

165 000 zł1 110 m² 148,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Właściciel - sprzedaż bezpośrednia. Witam! Oferuję do sprzedaży osiem działek budowlanych. Każda działka posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Doskonała lokalizacja nieruchomości ok 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kolejowa

Łomianki,mazowieckie

2 917 740 zł6 947 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny bezpośrednio przy trasie gdańskiej, doskonale widoczna lokalizacja w pierwszej linii zabudowy koło 300 m za centrum Witek. W studium teren przeznaczony pod zorganizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rolnicza

Łomianki,mazowieckie

195 000 zł1 446 m² 134,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, z warunkami zabudowy domu jednorodzinnego wolnostojących wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi. Udział powierzchni biologicznie czynnej nie może być mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Reja

Łomianki,mazowieckie

445 000 zł700 m² 635,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 700 m.kw. (28 m x 25 m) położoną w Łomiankach przy ul. Reja. Idealny kształt i możliwość korzystnego usytuowania przyszłego domu względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kolejowa

Łomianki,mazowieckie

650 000 zł1 143 m² 568,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bardzo zgrabna prostokątna działka w oddaleniu ok. 500 m od ul. Kolejowej w Łomiankach. Wszystkie media w drodze dojazdowej tj. kanalizacja, woda i gaz. Droga dojazdowa utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Łomianki

Łomianki,mazowieckie

17 000 zł400 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Witam! Mam do sprzedania ogródek działkowy nr 456 na terenie rod Współpraca w Łomiankach. Działka zlokalizowana jest bliżej części Łomianek Buraków. Najbliższe wejście znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 850 000 zł4 300 m² 430,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka posiada prawomocne pozwolenie na budowę budynku wolnostojącego mieszkalnego jednorodzinnego. Przewidziane dwa miejsca parkingowe, wysokość kalenicy poniżej 8,50m2 daje budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Kolejowa

Łomianki,mazowieckie

2 917 740 zł6 947 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny bezpośrednio przy trasie Gdańskiej. Zgodnie z zapisami studium teren przeznaczony pod zorganizowaną działalność inwestycyjną. Warunki zabudowy dla obiektu magazynowo - biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gwiaździsta

Łomianki,mazowieckie

395 000 zł951 m² 415,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W okolicy Centrum dydaktyczno Sportowe ,basen,szkoły, przedszkola cicha okolica,miłe sąsiedztwo,działka posiada warunki zabudowy jednorodzinnej. Gorąco polecam bezpośrednio.Pilnie sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Piaskowa

Łomianki,mazowieckie

550 000 zł850 m² 647,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

działka w kształcie kwadratu wewnętrzna z dojazdem. mały domek 65m/kw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 950 000 zł1 809 m² 1 077,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ksztaltna dzialka o wymiarach 35 x 55 m polozona w centralnej czesci Dabrowy Lesnej / Lomianki / Warszawa o powierzchni calkowitej 1809 m za cene 1 950 000,- pln Na dzialce stoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Fabryczna

Łomianki,mazowieckie

1 020 000 zł1 071 m² 952 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum Łomianek, w niedalekim sąsiedztwie boisko piłkarskie i bazarek.Działka ogrodzona ,drzewa iglaste i owocowe ,krzewy ozdobe.Wprowadzono w życie nowy Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łomianki

Łomianki,mazowieckie

965 600 zł1 207 m² 800 zł/m²

 

 

 

Łomianki,mazowieckie

520 000 zł2 101 m² 247,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na chwile obecną rolna, w odległości 200 m od Trasy Gdańskiej E7 w Dziekanowie Polskim położona ok. 300 m od Parku Kampinowskiego. W sąsiedztwie domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łomianki

Łomianki,mazowieckie

450 000 zł1 869 m² 240,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łomiankach Dolnych, o pow. 1869 m kw, z aktualnym prawem budowy. Długość 55, szerokość 34 metry. Cena 450 tys. Położona w spokojnej okolicy, wśród nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łomianki

Łomianki,mazowieckie

700 000 zł1 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 (ok. 49x20,5 m.) w okolicach Łomianek, usytuowana między drogą krajową 7, a Puszczą Kampinoską. Wyjazd na trasę to kwestia minuty, wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Irysa

Łomianki,mazowieckie

722 700 zł803 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna Działka i okolica. Sąsiedztwo pięknej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Łomianki

Łomianki,mazowieckie

975 000 zł1 207 m² 807,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna do przekształcenia w budowlaną, planowane są przez gminę prace oświetlenia drogi, budowy kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

607 540 zł821 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w Łomiankach Centralnych (kiełpin). Powierzchnia: 821m2, wymiary 35,47x23,15m. Cena 740zł/m2 - do negocjacji. Działka znajduje się na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dolna

Łomianki,mazowieckie

1 450 000 zł1 566 m² 925,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość usytuowana w centralnej częśći Dąbrowej leśnej, przy ulicy Dolnej, róg ulicy Wiślanej. Piękna narożna działka ze starodrzewiem, drzewa różne w wiekszości świerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 160 000 zł1 050 m² 1 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum Łomianek, aktualne warunki zabudowy na dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.Mozliwa zmiana charakteru zabudowy.Działka ogrodzona ,drzewa iglaste i owocowe ,krzewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 033 200 zł738 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warszawska

Łomianki,mazowieckie

800 000 zł572 m² 1 398,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka zabudowana warsztatem przemysłowym z możliwością przebudowy, kanalizacja, elektryka, woda, dojazd od ulicy Warszawskiej. Dobre miejsce dla firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 500 000 zł1 060 m² 1 415,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka narożna, prostokątna z domem parterowym do remontu lub wyburzenia, w okolicy domów willowych, 10 min do Warszawy, do metra Młociny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łomianki

Łomianki,mazowieckie

140 000 zł620 m² 225,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W i T A M! Oferuję do sprzedaży (bezpośrednio) działkę budowlaną. Posiadam wstępne warunki zabudowy Okolica to piękne tereny z niską zabudową, cisza, spokój. Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rolnicza

Łomianki,mazowieckie

190 000 zł1 446 m² 131,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gwiaździsta

Łomianki,mazowieckie

620 004 zł951 m² 651,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w cichej okolicy ,droga gminna utwardzona przy drodze ok.20m od działki znajduje się słup energetyczny ,jest podpisana umowa na doprowadzenie gazu ziemnego.Działka posiada warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zachodnia

Łomianki,mazowieckie

1 100 000 zł2 400 m² 458,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

10 770 000 zł30 000 m² 359 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okolice Łomianek miejscowość Izabelin-Dziekanówek. Bezpośrednio przy Trasie Gdańskiej, 20 km od centrum Warszawy, nieruchomości gruntowe, łączna pow. ok. 3 ha, mpzp - usługi, projekt przygotowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Łomianki

Łomianki,mazowieckie

17 000 zł460 m² 36,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna łomianki pow. 460 M2, niezabudowana, do wywiezienia gruz, 0,7 km od centrum łomianek, działki istnieją od ponad 20 lat, w tym roku będzie podłączona energia elektryczna (koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Chcesz kupić lub posiadasz działkę, na której istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia zabytków archeologicznych bądź znajduje się ona w strefie chronionej? Sprawdź przed zakupem/budową czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

470 000 zł942 m² 498,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż. Urocza działka budowlana w Dziekanowie Leśnym przy ul.Krasnoludków 22. W bliskiej okolicy Puszczy Kampinowskiej(1500m) i jez.Dziekanowskiego(550m). Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 770 000 zł4 279 m² 413,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna budowlana działka ( 4279 m2 )na rezydencje lub bliźniak położona w rezerwacie Natura 2000 Łomianki. Media: woda, prąd, siła, 300m2 do gazu. Cena za całość 1770 000 zł. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Agawy

Łomianki,mazowieckie

999 180 zł854 m² 1 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, położona w centrum Łomianek, wśród nowych domów jednorodzinnych. Kwadratowy kształt ułatwia rozmieszczenie domu. Okolica cicha, spokojna i zadbana. W niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna, foremna działka przy samym jeziorze dziekanowskim. Dostęp do drogi gminnej. W chwili obecnej działka jest działką rolną, natomiast przyszły plan zagospodarowania Łomianek przewiduje ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomianki

Łomianki,mazowieckie

540 000 zł600 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W centrum łomianek. Gaz, woda ikanalizacja plan. 2009 R. . Stare drzewa owocowe. NA sasiadujacych dzialkach budynki odsuniete (nie ma [problemow Z usytowaniem nowego budynku).

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij