Działka budowlana Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • 460 200 zł
  • 708 m²
  • 650 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia Krzyżanow...

Skontaktuj się

Działka budowlana Łomianki

Łomianki, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

460 200 zł

708 m²

650 zł/m²

Działka budowlana Łomianki

Zaktualizowane: 14 maja 2026

460 200 zł 708 m² 650 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 460 200 zł (650 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 708 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 38m; szerokość: 21m
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: DREAM HOUSE, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 165

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka bezpośrednio przy ul. Odysei w Dziekanowie Polskim w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego.
Wymiary front 21 x 16, 8 m, długość 37 m
W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Nieruchomość zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania oznaczona symbolem MN8 przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, o podstawowych parametrach:
- wysokość dla budynków mieszkalnych 9,5 m
- dach stromy o kącie połaci (...)

Agent

Sylwia Krzyżanowska

517 112...

517 112 931

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

517 112...

517 112 931

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy