Działka budowlana, ul. Brukowa
Brukowa, Łomianki, mazowieckie
- 560 000 zł
- 1 180 m²
- 474,58 zł/m²
Agata Wrześniak
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Brukowa
Brukowa, Łomianki, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana, ul. Brukowa
Zaktualizowane: 12 maja 2026
560 000 zł 1 180 m² 474,58 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 560 000 zł (474,58 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 180 m²
- kształt: prostokąt; długość: 67m; szerokość: 17m; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: "LIDER HAUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 7708/2145/OGS
Lokalizacja
- Adres: Brukowa, Łomianki, warszawski zachodni, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, obiekty handlowo-usługowe, łąka, las, jezioro, rzeka
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Działka usługowa objęta planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym :
- wskaźnik intensywności zabudowy od 0,01 do 1,5
- wysokość zabudowy 12m
- max. pow zabudowy 50%
- pow. biol. czynna 25%
Szczegółowy MPZP zakłada :
1) przeznaczenie terenu:
a) podstawowe zabudowa usługowa,
b) uzupełniające:
- istniejąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,
- mieszkania wbudowane w budynki usługowe z (...)