dowolna

Domy z poddaszem Łomianki - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

1 350 000 zł111,38 m² 12 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji Segment środkowy 111,38 mkw. Parter około 40 mkw plus garaż, piętro około 56 mkw oraz piętro drugie około 40 mkw. Salon z aneksem, 3 sypialnie, 2 łazienki, wc, 2 garderoby, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł320 m² 10 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowy dom z charakterem w sercu Dąbrowy Leśnej przestrzeń, spokój i natura. Na sprzedaż oferujemy niezwykle przestronny, pełen światła i ciepła dom o powierzchni 320.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Avenue Estate prezentuje przestronny 3 kondygnacyjny segment o całkowitej powierzchni 240 m2 w Łomiankach. Nieruchomość zlokalizowana na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 090 000 zł75 m² 14 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący, położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Dziekanowa Leśnego, w pobliżu Łomianek. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 590 000 zł207 m² 12 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy, energooszczędny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym możliwym standardzie o powierzchni 206.78 m2 z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

977 000 zł123 m² 7 943,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Oferuję do sprzedaży: wolnostojący dom jednorodzinny w Dziekanowie Nowym, w stanie deweloperskim - budowa świeżo zakończona, budynek (kwestie techniczne): budynek odebrany - zgłoszony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 749 000 zł310 m² 8 867,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Piękny, stylowy i funkcjonalny dom wolnostojący, duży, zagospodarowany ogród 1211 m , 7 pokoi, garaż na dwa auta, wszystkie media, przyłącza miejskie. Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łomianki,mazowieckie

1 595 000 zł197 m² 8 096,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Wolnostojący, zadbany dom o funkcjonalnym i wygodnym dla rodzinnego życia rozkładzie pomieszczeń w Łomiankach - Sadowej. Solidnie zbudowany, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Racławicka

Łomianki,mazowieckie

1 275 000 zł240 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży segment środkowy w Łomiankach na działce 235 m2 o powierzchni całkowitej 240m2 (205m2) plus około 20 m2 użytkowe poddasze. W pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 249 000 zł188 m² 6 643,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 961 m . Idealna propozycja dla osób, które chcą zamieszkać od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 090 000 zł75 m² 14 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sierakowska

Łomianki,mazowieckie

1 040 000 zł130 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dwuletni segment W dąbrowie zachodniej , Wszystkie media miejskie, światłowód, 2 miejsca parkingowe przed budynkiem, ogród wokół domu Rozkład: parter: wiatrołap, hol, otwarta kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sasanki

Łomianki,mazowieckie

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:592 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o powierzchni 300 m , położonego na działce 592 m w miejscowości Łomianki. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

829 000 zł100 m² 8 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Kupujący nie płaci pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości 350m przystanek autobusowy linii 750 i 150 ** Dla kogo? ** Inwestycja przeznaczona jest dla osób ceniących bliskość centrum Łomianek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Łomianki,mazowieckie

2 130 000 zł202 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, starannie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej, który łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i najwyższe standardy wykonania. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 249 000 zł188 m² 6 643,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 377 000 zł162 m² 8 498,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Oferujemy Państwu bliźniaka / lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu w miejscowości Sadowa - 5 km od ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 199 000 zł180 m² 6 672,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w Łomiankach Dolnych. Duże domy z garażem i dodatkowym miejscem na podjeździe, spokojna, zielona okolica, ogród. Domy są już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 880 000 zł195 m² 9 641,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Prezentujemy dom położony w podwarszawskich Łomiankach. Dom w stanie deweloperskim trzykondygnacyjny o powierzchni 195 m2, działka 255 m2, rok budowy 2024r. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

849 000 zł124 m² 6 846,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Docelowo inwestycja składała się będzie z 12 budynków (24 lokale). Każdy lokal posiada własny ogród oraz dwa miejsca postojowe, z czego jedno w indywidualnym garażu w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 249 000 zł188 m² 6 643,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiosenna

Łomianki,mazowieckie

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia nowy świeżo wykończony w 2025 roku dom szeregowy, położony w centrum Łomianek (ul. Wiosenna). Idealne dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 080 000 zł130 m² 8 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 000 000 zł167 m² 5 988,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Budynek w stanie deweloperskim, posiada dwie pełne kondygnacje, ogrzewanie gazowe, w całym budynku ogrzewanie podłogowe. Stolarka okienna trzyszybowa, ocieplenie styropian grafitowy 20 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łomianki,mazowieckie

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 300 000 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jedna Z najatracyjniejszych ofert W rejonie łomianek dolnych cena 1 300 000 zł bez prowizji ze strony osoby kupującej. Powierzchnia domu : 140m2 500 m2 działka! Dom w Łomiankach Dolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 249 000 zł188 m² 6 643,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Łomianki,mazowieckie

1 450 000 zł151 m² 9 589,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym i zadbanym ogrodem. To idealne miejsce dla rodzin, dom łączy atuty centralnej lokalizacji miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łomianki

Łomianki,mazowieckie

3 800 zł95 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

| nieruchomość w centrum Łomianek z dostępem do wszystkich mediów,łącznie z kanalizacją i wodociągiem. Wolnostojący, niewielki dom o powierzchni zabudowy około 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiślana

Łomianki,mazowieckie

1 099 990 zł125 m² 8 799,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej okolicy Łomianek Dolnych przy ulicy Lawendowej. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

15 899 500 zł1 462 m² 10 875,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 140 m²

Reprezentacyjna Rezydencja Pałacowa z basenem -powierzchnia 1462 m 2, usytuowana na wzniesieniu, na działce o powierzchni 6140 m2, ogrodzonej, strzeżonej. Budynek podpiwniczony, luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupujący nie płaci pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości Na sprzedaż nowopowstająca inwestycja. Dojazd drogą asfaltową. Osiedle składa się z 4 budynków dwulokalowych, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 377 000 zł162 m² 8 498,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 390 000 zł200 m² 6 967,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczym Dziekanowie Leśnym - miejscu, które zachwyca spokojem, zielenią i niepowtarzalną rodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żywiczna

Łomianki,mazowieckie

1 999 000 zł230 m² 8 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji - Dąbrowa Leśna, łomianki, ul. Żywiczna Jeśli marzysz o życiu w otoczeniu natury, a jednocześnie nie chcesz rezygnować.