dowolna

Domy z garażem Łomianki - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 690 000 zł262 m² 10 267,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w standardzie deweloperskim o powierzchni 262 m (powierzchnia całkowita) i 200 m (powierzchnia użytkowa), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł111,38 m² 12 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji Segment środkowy 111,38 mkw. Parter około 40 mkw plus garaż, piętro około 56 mkw oraz piętro drugie około 40 mkw. Salon z aneksem, 3 sypialnie, 2 łazienki, wc, 2 garderoby, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Ostatni segment skrajny łomianki centralne idealna lokalizacja - pełna infrastruktura I zieleń metro młociny - 10 min. Bez prowizji i pcc Segment skrajny, ogrodzona posesja z własną.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

| najem okazjonalny. Niewielki, parterowy dom wolno stojący do zamieszkania lub na cele biurowe. W budynku znajduje się: przedsionek z aneksem kuchennym6m(glazura, terakota),przedpokój, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł472 m² 4 766,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż Dom z częścią usługową w sercu Łomianek Wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną i usługową, położona w doskonałej lokalizacji - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom z klimatem | 1400 m działki | Łomianki Buraków | blisko Warszawy Spokojna okolica w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do Warszawy - około.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł295 m² 13 220,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta biura nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 295 m , zlokalizowany na zadbanej, zamkniętej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł320 m² 10 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowy dom z charakterem w sercu Dąbrowy Leśnej przestrzeń, spokój i natura. Na sprzedaż oferujemy niezwykle przestronny, pełen światła i ciepła dom o powierzchni 320.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Avenue Estate prezentuje przestronny 3 kondygnacyjny segment o całkowitej powierzchni 240 m2 w Łomiankach. Nieruchomość zlokalizowana na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Włościańska

Łomianki,mazowieckie

1 395 000 zł140 m² 9 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom gotowy do wprowadzenia położony w centralnej części Łomianek, który jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie komfort i bliskość do natury. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 090 000 zł75 m² 14 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący, położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Dziekanowa Leśnego, w pobliżu Łomianek. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 000 000 zł272 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:464 m²

Oferujemy na sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w prestiżowych Łomiankach - idealny zarówno na cele mieszkalne, jak i usługowe. Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łomianki,mazowieckie

3 000 000 zł190 m² 15 789,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Z przyjemnością prezentujemy dom położony w podwarszawskich Łomiankach. Budynek zaprojektowany na indywidualne zamówienie, przemyślany układ pomieszczeń każdy pokój z własną garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 590 000 zł207 m² 12 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy, energooszczędny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym możliwym standardzie o powierzchni 206.78 m2 z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:629 m²

Szukasz nieruchomości z gwarantowanym dochodem pasywnym lub domu do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 629 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

977 000 zł123 m² 7 943,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Oferuję do sprzedaży: wolnostojący dom jednorodzinny w Dziekanowie Nowym, w stanie deweloperskim - budowa świeżo zakończona, budynek (kwestie techniczne): budynek odebrany - zgłoszony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 749 000 zł310 m² 8 867,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Piękny, stylowy i funkcjonalny dom wolnostojący, duży, zagospodarowany ogród 1211 m , 7 pokoi, garaż na dwa auta, wszystkie media, przyłącza miejskie. Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 90 m , położony w doskonałej lokalizacji w Łomiankach-Burakowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i składa się z 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Łomianki,mazowieckie

1 200 000 zł131 m² 9 160,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż segment środkowy | Łomianki, ul. Warszawska - osiedle Buraków Na sprzedaż atrakcyjny segment środkowy o powierzchni 131 m , położony w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 225 000 zł139 m² 8 812,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Budynek wolnostojący na sprzedaż, posadowiony na dużej działce 518m2. Parter składa się z wiatrołapu z miejscem na wbudowanie szafy, jej doskonale doświetloną przestrzeń wypełnia salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 550 000 zł255 m² 6 078,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwurodzinny dom (dwa niezależne od siebie wejścia) usytuowany w cichej, przytulnej okolicy, w otoczeniu dwóch jezior, pól, łąk idealnych na rodzinne spacery i wycieczki rowerowe. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łomianki,mazowieckie

1 595 000 zł197 m² 8 096,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Wolnostojący, zadbany dom o funkcjonalnym i wygodnym dla rodzinnego życia rozkładzie pomieszczeń w Łomiankach - Sadowej. Solidnie zbudowany, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Włościańska

Łomianki,mazowieckie

1 395 000 zł140 m² 9 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Racławicka

Łomianki,mazowieckie

1 275 000 zł240 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży segment środkowy w Łomiankach na działce 235 m2 o powierzchni całkowitej 240m2 (205m2) plus około 20 m2 użytkowe poddasze. W pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 249 000 zł188 m² 6 643,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 961 m . Idealna propozycja dla osób, które chcą zamieszkać od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kampinoska

Łomianki,mazowieckie

21 500 zł584 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem, zaprojektowany w sposób zapewniający pełną prywatność. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 090 000 zł75 m² 14 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sierakowska

Łomianki,mazowieckie

1 040 000 zł130 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dwuletni segment W dąbrowie zachodniej , Wszystkie media miejskie, światłowód, 2 miejsca parkingowe przed budynkiem, ogród wokół domu Rozkład: parter: wiatrołap, hol, otwarta kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 590 000 zł160 m² 9 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Gustowny dom z bajecznym ogrodem - idealny dla rodziny! Dąbrowa Rajska Łomianki :) Marzysz o przestronnym, gustownie urządzonym domu w otoczeniu zieleni, ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

2 990 000 zł357 m² 8 375,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Na granicy Warszawy i Łomianek Cenisz sobie spokój podwarszawskich miejscowości? Szukasz wygodnego domu dla swojej rodziny, który łączy domowników, ale jednocześnie daje każdemu prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 249 000 zł99 m² 12 604,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Na sprzedaż uroczy, kompaktowy dom w zabudowie bliźniaczej - Łomianki, ul. Kościelna Droga Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sasanki

Łomianki,mazowieckie

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:592 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o powierzchni 300 m , położonego na działce 592 m w miejscowości Łomianki. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

975 000 zł106 m² 9 197,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Lokalizacja i koncepcja Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Wyjątkowej tuż przy parku z pięknym placem zabaw dla dzieci i kortach tenisowych. Osiedle będzie składało się z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

4 749 000 zł505 m² 9 403,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w Łomiankach a właściwie w Dąbrowie Leśnej - najbardziej prestiżowej części Łomianek. Duży ponad 500 m2 dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Łomianki,mazowieckie

2 130 000 zł202 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, starannie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej, który łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i najwyższe standardy wykonania. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 249 000 zł188 m² 6 643,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 199 000 zł180 m² 6 672,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w Łomiankach Dolnych. Duże domy z garażem i dodatkowym miejscem na podjeździe, spokojna, zielona okolica, ogród. Domy są już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 880 000 zł195 m² 9 641,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Prezentujemy dom położony w podwarszawskich Łomiankach. Dom w stanie deweloperskim trzykondygnacyjny o powierzchni 195 m2, działka 255 m2, rok budowy 2024r. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

849 000 zł124 m² 6 846,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Docelowo inwestycja składała się będzie z 12 budynków (24 lokale). Każdy lokal posiada własny ogród oraz dwa miejsca postojowe, z czego jedno w indywidualnym garażu w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łomianki,mazowieckie

1 595 000 zł197 m² 8 096,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Włościańska

Łomianki,mazowieckie

1 400 000 zł140 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij