dowolna

Domy z cegły Łomianki - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Partyzantów

Łomianki,mazowieckie

2 000 000 zł438 m² 4 566,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:784 m²

Nieruchomość położona jest w rezydencjonalnej część Dąbrowy Leśnej, tuz przy wejściu do Puszczy Kampinoskiej. W bliskiej odległości znajduje się małe centrum handlowe (marcpol, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Łomianki,mazowieckie

1 200 000 zł172 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:461 m²

Pół bliźniaka z 2007 roku w centrum Łomianek, ale w spokojnej okolicy. Odległość od przystanku autobusu Ł 500m, przedszkola 700m, przychodni 900m, apteki i sklepu 400m. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 600 000 zł600 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

posadzka na parterze marmurowa.ogrzewanie podłogowe,salon 70m. Możliwość adaptacji strychu na pracownię lub pomieszczenia mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Partyzantów

Łomianki,mazowieckie

2 300 000 zł438 m² 5 251,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:784 m²

Nieruchomość położona jest w rezydencjonalnej część Dąbrowy Leśnej tuz przy wejściu do Puszczy Kampinoskiej. W bliskiej odległości znajduje się małe centrum handlowe (marcpol, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

510 000 zł225 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Ostatni segment środkowy na nowym osiedlu Lasek Brzozowy. Zlokalizowany 20km od pkin, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolnicza

Łomianki,mazowieckie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Dom do wykończenia! ważne! R O C Z N A eksploatacja domu: C.O.+ ścieki(oczyszczalnia) max.2000zł.- dom ekonomiczny! Połowa Bliźniaka. Parter: przedsionek 4m2; przedpokój 8m2, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

749 000 zł184 m² 4 070,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Łomianki Dolne, ul. Chopina 92 J, obok klubu wiejskiego Wilczeniec. Inwestycja nazywa się Aleja Chopina I Odległość od centrum Warszawy ok. 12 km. Powierzchnia domu 184 m, w tym garaż na jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

790 000 zł184 m² 4 293,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 190 000 zł149 m² 7 986,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom (z działką o pow. : 850m2), wykończony w bardzo wysokim standardzie,materiały zastosowane do budowy to cegła max,tynk sylikowany,dachówka Brass,okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 500 000 zł490 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Dom dwupoziomowy. Powierzchnia całkowita 500 m kw. Powierzchnia użytkowa 430 m kw. Powierzchnia działki ok. 1200 m kw. Dom energooszczędny. 4 łazienki, przy każdym pokoju garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rolnicza

Łomianki,mazowieckie

625 000 zł180 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy bliźniak z 2008r , w bardzo dobrym punkcie w Łomiankach przy ulicy Rolniczej ( ulica asfaltowa ). Stan surowy zamkniety .Dach pełny , odeskowany , papa. Dachówka ceramiczna , cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wyboista

Łomianki,mazowieckie

530 000 zł90 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

1/2 bliżniaka w cenie mieszkania w willowej części Łomianek ul. Wyboista Technologia tradycyjna - cegła czerwona max ,ociepleny styropianem oraz wełną mineralną , schody drewniane na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij