dowolna

Domy z cegły Łomianki - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

829 000 zł164 m² 5 054,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Jeśli szukasz wygodnego domu dla rodziny, z pięknym i dużym ogrodem - ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję do sprzedaży wyjątkowo przytulny dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kołłątaja

Łomianki,mazowieckie

1 980 000 zł220 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wygodny dom wolnostojący na działce 800 m2 w Łomiankach.( Dąbrowa). Na parterze po stronie lewej mamy wydzieloną dużą kuchnię z pełnym wyposażeniem w sprzęt agd. Reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fiołka

Łomianki,mazowieckie

1 290 000 zł350 m² 3 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom, hostel. Pełne obłożenie. Jeśli szukasz sposobu na to by Twoje pieniądze dla Ciebie pracowały wtedy kiedy śpisz lub zajmujesz się swoimi sprawami to ta oferta jest dokładnie dla Ciebie. Możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 100 000 zł164 m² 6 707,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Łomiankach Dolnych przy ulicy Łużyckiej. Dom o powierzchni całkowitej 164,31 mkw, powierzchni użytkowej 119,27 mkw, działka 457 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Starannie wybudowany i utrzymany dom, pięknie położony w bezpośrednim sąsiedztwie parku Młocińskiego. Działka mała ale zadbana i otoczona sporymi roślinami (duże iglaki, trawnik).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

499 000 zł70 m² 7 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:561 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 70 mkw na działce o pow. 561 mkw w Dziekanowie Leśnym. Dom z 1975 roku z księgą wieczystą. W cenie budynek gospodarczy o powierzchni 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:561 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Do sprzedania dom 120m , blźniak wybudowany w 2016 roku. Dom znajduje się na działce 311 m2,teren ogrodzony z własną bramą i furtką. Wnętrza domu wykończone,umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 320 m , położony na działce o pow. 700 m zlokalizowanej w Łomiankach. Cicha i bezpieczna okolica, dom położony jest przy ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 390 000 zł330 m² 4 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący o pow. użytkowej około 240 m2, usytuowany na działce o pow. 1200 m2 w Izabelinie Dziekanówku. Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji: 1.Przyziemie : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kołłątaja

Łomianki,mazowieckie

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 475 000 zł256 m² 5 761,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:192 m²

Prezentuję do sprzedaży segment z nową instalacją fotowoltaiczną znajdujący się na kameralnym osiedlu. Na osiedle wjedziemy od strony ulicy Fabrycznej lub ulicy Wiślanej. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 423 000 zł256 m² 5 558,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:192 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łomianki

Łomianki,mazowieckie

11 000 zł330 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia wyjątkowy dom przy lesie na granicy Warszawy i Łomianek! Budynek o ponadczasowej bryle, znajdujący się na skraju lasku młocińskiego, w cichej oraz spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Nowa niższa cena - do szybkiej sprzedaży! doskonała propozycja zakupu nieruchomości W cichej lokalizacji Z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Do sprzedania dom wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jedności Robotniczej

Łomianki,mazowieckie

550 000 zł178 m² 3 082,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom solidnie wykonany, pokryty dachówką braas, okna, parapety zewnętrzne i brama garażowa w kolorze "złoty dąb". Wewnątrz instalacje :gazowa, elektryczna, alarmowa,tv, domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

560 000 zł210 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cienista

Łomianki,mazowieckie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:863 m²

Dojazd drogą asfaltową, oświetloną. Dom jasny i bez skosów. Ogród to głównie sad. Na posesji oddzielny budynek gospodarczy z garażem (z kanałem). Piwnica (płytka): garaż, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Łomianki,mazowieckie

5 900 zł240 m² 24,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedmiotem wynajmu jest częśc domu typu bliźniak położonego w spokojnej i zielonej okolicy centrum Łomianek na działce o pow. 1.600 m2. Częśc domu o pow. 240 m2 posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

4 797 zł350 m² 13,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:751 m²

Do wynajęcia przepiękny, umeblowany , dom wolnostojący położony w Dąbrowie Rajskiej Łomianki. Powierzchnia użytkowa 280 m 2. Parter to kuchnia połączona z jadalnią, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiślana

Łomianki,mazowieckie

4 000 zł503 m² 7,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wolno stojący dom (503 m2) w pięknej okolicy willowej, położony na leśnej działce porośniętej starodrzewem (1500 m2). Na parterze znajdują się jadalnia i salon (103 m2) z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

599 000 zł230 m² 2 604,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Uwaga nowa niższa cena sprzedaży! Do sprzedaży dom o pow. użytkowej 230 m2 w zabudowie szeregowej na działce o pow. 171 m2, wybudowany w 1994 r. w Łomiankach Dąbrowa Leśna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

4 000 zł250 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Łomianki. Dom do wynajęcia o pow. 250m2 1 pietrowy (bliźniak). Jest podpiwniczony. Na parterze znajduje sie salon, jadalnia, kuchnia i wc. Na pierwszym pietrze są trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Łomianki - Połowa bliżniaka o pow. 180 m2 połozony na działce o pow. 450 m2 w ciche uliczce miasta. Parter domu : salon o pow. 34 m2, zamkniety kominek, gabinet - 14 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

DO wynajęcia nowy dom, centrum łomianek! poleca firma galeria nieruchomości! Dom - pow. 160 m2, pow. działki 200 m2, salon + 4 sypialnie, 2 łazienki, oaza spokoju i ciszy, ciekawa i nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podleśna

Łomianki,mazowieckie

4 500 zł192 m² 23,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

DO wynajęcia dom W łomiankach, wysoki standard wykonania, centrum łomianek, cisza I spokój, pełna infrastruktura! poleca firma galeria nieruchomości! Bliźniak - pow. 192 m2, pow. działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:199 m²

Oferujemy Państwu segment położony na zamkniętym, strzeżonym osiedlu wbudowanym w 2000 roku. Zbudowany jest z cegły, ocieplony styropianem, pokryty blachą. Składa się z parteru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Łomianki,mazowieckie

650 000 zł165 m² 3 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Okazja! Pilnie sprzedam nowoczesny segment srodkowy 141 m2 z garazem na strzezonym osiedlu zamknietym. Działka 198m2 Wnętrze urządzane dla "siebie". Klimatyczny ogródek. Bardzo mili sąsiedzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

618 000 zł210 m² 2 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta W programie 0% prowizji wysoki standard wykonania domu, centrum łomianek! poleca firma galeria nieruchomości! Dom - pow. 160 m2, pow. działki 200 m2, salon + 4 sypialnie, 2 łazienki, oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiosenna

Łomianki,mazowieckie

3 500 zł350 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Do wynajęcia, na biuro, pracownię lub na działalność gospodarczą np. przedszkole, dom wolnostojący, usytuowany na rozległej, pięknej działce, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

620 000 zł210 m² 2 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

620 000 zł220 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Modrzewiowa

Łomianki,mazowieckie

4 000 zł503 m² 7,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia od zaraz dom wolnostojący (503 m2) w pięknej okolicy willowej, położony na leśnej działce porośniętej starodrzewem (1500 m2). Na parterze znajdują się jadalnia i salon (103.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

400 000 zł185 m² 2 162,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Sprzedam nowy segment 185m2 + gratis 40m2 poddasza o wys. 0.8-1.4m! z zagospodarowanym ogródkiem (trawa, krzewy, taras), ogrodzony, oświetlony, z podjazdami z wysokogatunkowej kostki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łomianki

Łomianki,mazowieckie

3 200 zł160 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jest po generalnym remoncie w 2008 roku. Wykończony z najwyższą starannością z pomocą architekta. Przeznaczony dla rodziny 2+2. Na parterze znajduje się salon z kominkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

930 000 zł200 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Klasyczny, jednorodzinny dom w dąbrowie leśnej. Zaprojektowany przez architekta dla potrzeb własnych. Cały dom jest podpiwniczony. Optymalnie zlokalizowany za zadrzewionej działce 1700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Zielona I cicha część Dąbrowy Leśnej - część funkcjonalnego bliźniaka zlokalizowanego na terenie małego prywatnego osiedla. Kierunek okien -wschód-zachód. Do domu należą w 1/16 drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

990 000 zł225 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szanowni Państwo, mam do sprzedania dom wolnostojący w Łomiankach. Dom jest po generalnym remoncie w 2008 roku. Wykończony z najwyższą starannością z pomocą architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wysoki standard wykonania domu, centrum łomianek! poleca firma galeria nieruchomości! Dom - pow. 160 m2, pow. działki 200 m2, salon + 4 sypialnie, 2 łazienki, oaza spokoju i ciszy, ciekawa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij