dowolna

Domy z aneksem kuchennym Łomianki - Lista ofert sprzedaży i najmu

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 000 000 zł167 m² 5 988,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Budynek w stanie deweloperskim, posiada dwie pełne kondygnacje, ogrzewanie gazowe, w całym budynku ogrzewanie podłogowe. Stolarka okienna trzyszybowa, ocieplenie styropian grafitowy 20 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 020 000 zł167 m² 6 107,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 020 000 zł167 m² 6 107,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 200 000 zł125 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny, nowocześnie wykończony o powierzchni całkowitej 125m2 (powierzchnia użytkowa 105m2), położony na działce około 260m2. Nieruchomość położona w Łomiankach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 020 000 zł123 m² 8 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalnym o powierzchni użytkowej 123m2, nad piętrem budynku znajduje się przestronny strych z dużą ilością miejsca na przechowywanie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 595 000 zł197 m² 8 096,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Wolnostojący, zadbany dom o funkcjonalnym i wygodnym dla rodzinnego życia rozkładzie pomieszczeń w Łomiankach - Sadowej. Solidnie zbudowany, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łomianki,mazowieckie

1 590 000 zł330 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:636 m²

Szukasz domu, w którym będziesz mógł odpocząć od codziennego pędu i zgiełku miasta, a jednocześnie chcesz mieć łatwy dostęp do stolicy? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 499 000 zł162 m² 9 253,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom (lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwulokalowym), powierzchnia użytkowa 162m2 , posadowiony na działce 330m2. Jasny, funkcjonalny, wygodny dom, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

9 500 zł200 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom położony w otulinie Puszczy Kampinoskiej, 15 km od Centrum Warszawy. Dojazd Wisłostradą oraz metrem i autobusem miejskim. Piękny ogród całkowicie samoobsługowy z automatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 450 000 zł192 m² 7 552,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w cichej i spokojnej okolicy w Kiełpinie, dom oddalony 400 metrów od przystanku autobusowego, skąd dojeżdża autobus do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna Droga

Łomianki,mazowieckie

1 259 000 zł120 m² 10 491,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie wykończonego bliźniaka położonego w zielonych Łomiankach Dolnych. Ten przestronny i funkcjonalny dom to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Łomianki,mazowieckie

1 920 000 zł198 m² 9 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu pod Warszawą? Cenisz sobie wysoki standard wykończenia i bliskość natury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irysa

Łomianki,mazowieckie

1 180 000 zł100 m² 11 798,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

100 mkw Dom z ogródkiem 327mkw położony w prestiżowych Łomiankach. To miejsce wybrało wielu artystów i celebrytów z uwagi na spokój, przyrodę i bliskość do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 250 000 zł472 m² 4 766,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż Dom z częścią usługową w sercu Łomianek Wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną i usługową, położona w doskonałej lokalizacji - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Łomianki,mazowieckie

1 920 000 zł198 m² 9 710,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 250 000 zł472 m² 4 766,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż: dom z częścią usługową - Centrum Łomianek, wyjątkowa nieruchomość złożoną z dwóch budynków - mieszkalnego oraz usługowego, położona w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Łomianki,mazowieckie

1 950 000 zł198 m² 9 862,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 200 000 zł472 m² 4 661,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:828 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

995 000 zł86 m² 11 569,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Wyjątkowa oferta: bezczynszowy bliźniak w Łomiankach Dolnych z własnym ogródkiem! Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom bliźniak/mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Łomianki,mazowieckie

1 950 000 zł198 m² 9 862,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Budynek oddany do użytkowania! Inwestycja położona w Dąbrowie Zachodniej. Lokalizacja zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej oraz przystanek autobusowy w odległości 150m ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 299 000 zł249 m² 5 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronny, wykończony i wyposażony w wysokim standardzie dom, położony na kameralnym, strzeżonym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji. Dom w zabudowie bliźniaczej - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 899 000 zł280 m² 6 782,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji w Łomiankach - os. Łomianki Górne. Lokalizacja pozwala na szybki dostęp do pełnej infrastruktury miasta, w odległości 450m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

Budynek oddany do użytkowania! Inwestycja w drugiej linii zabudowy, położona w Dąbrowie Zachodniej. Lokalizacja zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej oraz przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 350 000 zł126 m² 10 689,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Łomianki dąbrowa. Ostatni segment. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu w Łomiankach Dąbrowie. Prestiżowa okolica z pięknymi rezydencjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

946 000 zł120 m² 7 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dwupiętrowy segment w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji przy ul. K.K. Baczyńskiego -centrum Łomianek. Dom w stanie do remontu. Powierzchnia całkowita - 150m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Łomianki,mazowieckie

1 150 000 zł114 m² 10 058,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Witam! Chciałbym zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 114m2, znajdujący się na zamkniętym osiedlu pośród niskiej zabudowy w Łomiankach. Obok domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Prosta

Łomianki,mazowieckie

870 400 zł120 m² 7 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Podstawowe inforamcaje Jednorodzinny przytulny dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 120m 2 plus użytkowe poddasze, położony w Łomiankach w odległości 3 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Elegancki i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 240m2 położony w Łomiankach na działce 200m2. Ma 3 kondygnacje, ogródek, garaż i niewielki staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 450 000 zł147 m² 9 863,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu (segment) w zabudowie szeregowej, położonego w zielonej części Łomianek. Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łomianki,mazowieckie

1 700 000 zł191 m² 8 914,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Przedstawiam wykończony z dbałością o każdy detal w standardzie premium dom na sprzedaż, znajdujący się pod Nowym Miastem. Nieruchomość położona jest nad samym zalewem nowomiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

849 000 zł124 m² 6 846,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż I etap inwestycji składający się z 4 budynków dwulokalowych (8 lokali), realizowane według indywidualnego projektu. Każdy lokal posiada własny ogród oraz dwa miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

8 000 zł340 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Dom wolnostojący w Łomiankach centralnych, obecnie wynajmowany na cele biurowe. Budynek podpiwniczony, parter, piętro z poddaszem użytkowym, dach skośny. Parter w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 189 000 zł340 m² 3 497,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Dom wolnostojący w Łomiankach centralnych. Budynek podpiwniczony, parter, piętro z poddaszem użytkowym, dach skośny. Parter w wysokim standardzie wykończenia, pozostałe części domu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż lokal o podwyższonym stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 115m2 (parter + piętro + wysokie poddasze), posadowiony na działce 320m2. Wykończenie obejmuje pełen standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rolnicza

Łomianki,mazowieckie

838 000 zł160 m² 5 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest parter domu jednorodzinnego w Łomiankach. Aktualnie trwa podział na 3 niezależne lokale mieszkalne. Dwa lokale posiadają po 2 pokoje, kuchnię lub aneks kuchenny, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 990 000 zł310 m² 9 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w Łomiankach! W skrócie: łomianki Dąbrowa, nowoczesny dom wolnostojący z garażem, a z tyłu ogród z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

900 000 zł236 m² 3 808,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 556 mkw w prestiżowej części Łomianek- dąbrowie. Dom usytuowany jest przy spokojnej, lokalnej uliczce. Dużą.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij