Dom, ul. Wesoła

Wesoła, Łomianki, mazowieckie

  • 1 990 000 zł
  • 240 m²
  • 8 291,67 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Lewand...

Skontaktuj się

Dom, ul. Wesoła

Wesoła, Łomianki, mazowieckie

zaktualizowane:
23 maja 2026

1 990 000 zł

240 m²

8 291,67 zł/m²

Dom, ul. Wesoła

Zaktualizowane: 23 maja 2026

1 990 000 zł 240 m² 8 291,67 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
733 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1997

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

733 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1997

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 990 000 zł (8 291,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 240 m² (190 m² powierzchni użytkowej), 7 pokoi, 3 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 1997
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe, drewniane
  • Działka: 733 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: WARSO Nieruchomości, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 178/6523/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeden dom, dwa pełnowartościowe mieszkania
Marzy Ci się klimatyczny dom pod Warszawą z przestrzenią dla każdego?
A może szukasz inwestycji z potencjałem na podwójny zysk z wynajmu?
Mamy dla Ciebie nieruchomość, która zaskoczy Cię swoim podwójnym potencjałem.
Prezentujemy na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 240 mkw., położony na kształtnej działce 733 mkw. w podwarszawskiej Dąbrowie, przy ul. Wesołej. (...)

Agent

Agnieszka Lewandowska

605 099...

605 099 489

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość