Dom Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • 1 420 000 zł
  • 125 m²
  • 11 360 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Sudaj

Skontaktuj się

Dom Łomianki

Łomianki, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 420 000 zł

125 m²

11 360 zł/m²

Dom Łomianki

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 420 000 zł 125 m² 11 360 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
355 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2016

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

355 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2016

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 420 000 zł (11 360 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 125 m² (122,11 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: nowy wykończony
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2016
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła ceramiczna; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 355 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (30 m², zabudowany), strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, z oknem
  • Media: prąd, studnia, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, kominek
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Arkadia Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 7792

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej. Położony w Łomiankach Dolnych na kameralnym osiedlu. Dom wybudowany wg projektu "Willa Julia 3". Nowoczesność bryły podkreślona została poprzez szklane elementy balustrad oraz kolor i kolory elewacji. Salon obejmujący całą szerokość budynku otwarty został na kuchnię oraz hol, stając się centrum życia rodzinnego. Narożne okno w salonie dobrze doświetla wnętrze. Klimatu dopełnia klimatyczna koza oraz trzystrefowe oświetlenie. (...)